wtorek, 12 listopada 2013

Oceny Apartamentów

1. Preety.Julka
Pomysł dobry, wykonanie już nie. Bardzo ładnie podeszłaś do sprawy, ale niestety poległaś w kwestii wykonania. Podoba mi się wykorzystanie "dywanu z kamyczków" jako elewacji ściany, kolejnym + jest tonacja kolorystyczna. Z kolei - jest pustka w pokoju, "balkony?", doniczka przed fotelem i otwarta łazienka. 
Ocena: 3/5

2. Izabelach
Piękny pokój, po prostu zaniemówiłem. Wszystko jest w porządku, tonacja, połączenie kolorów, proporcje, perspektywa też poprawna. Jedyne błędy to niedopasowana podłoga - w sensie, że "panele" nie pasują do siebie. Pokój przyjemny, może dla niektórych trochę przytłaczający ale ja daje maxa.
Ocena: 5/5

3. Alena155
Powiem szczerze, że takie pokoje nie należą do moich ulubionych. W sumie nie mam czego oceniać, ale postaram się coś zrobić. Lubię to wnętrze, dodałaś kwiaty, rośliny i kilka mebli. W sumie nie podoba mi się tutaj ten latający fotel, gdyby miał inny kolor byłby ok.
Ocena: 2/5

4. Marcina97
Nie chcę być chamski, ale ten pokój jest porażką. Rozumiem jego ideę, ale wykonanie po prostu mnie przeraża – pokój jest „płaski”. Dziwnie wygląda ta sofa, i stolik bez krzeseł.
Ocena: 1/5 

5. GoldenDaytona
No cóż, to po prostu zaczęty i nie skończony pokój. Brak okien, pustka i nie pasująca kanapa, stolik i wazon to jedyne minusy. Plusem jest to, że lewa strona pokoju jest dobrze umeblowana.
Ocena: 2/5

6. Kaskamaska
Śliczny pokój, wszystko wydaje się być świetnie wykonane, niestety są błędy małe ale są. Jednym z błędów jest gotyckie łóżko, kolejny błąd to pustka w pierwszej części pokoju. Pokój prawie poprawnie wykonany, proporcje zachowane.
Ocena: 4/5

7. DiamondRoyale
 Eee... Dobra kolejny pokój zaczęty i nie skończony, kolory dobrałaś dobrze. Czekam na dokończenie pokoju, a ocena póki co niska.
Ocena : 1/5

8. Stefan.133
Rupiecie, graty, niepotrzebne zdobniki wszędzie. Nie lubię gdy pokoje są zagracone, wydają się być przesadzone. No nie wliczając tego, że praktycznie nic do siebie nie pasuje to razi mnie tylko wieszak na podłodze. Nie mam tutaj czego oceniać. :/
Ocena: 1/5

Za tydzień ocenię :
nieznajoma603
bambus99
zap222444
waris675

12 komentarzy:

 1. Całkiem fajny post, ale od kiedy pisze się 'morze'... xD

  _Klaudia_1999_

  OdpowiedzUsuń
 2. Mała literówka : Apartamentów nie Apartamwntów. :)
  Najlepszy jest dla mnie drugi pokój.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiadomo, że drugi szkoda że ja tak nie umiem ;C
  Carly2589

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dziękuję za ocenę i jest mi bardzo miło, że spodobał się mój pokój :)
  izabelach

  OdpowiedzUsuń
 5. ,,morze" hahaha.
  Apartament izabelach cudowny ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. zgadzam się z ocenami

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 7. Pokój Izabelach najbardziej przypadł mi do gustu.

  OdpowiedzUsuń
 8. Hej mam pytanie... gdzie zgłosić się do oceny apartamentu?

  miley1001s

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!