środa, 11 grudnia 2013

Kalendarz Adwentowy #11

Dzisiaj w kalendarzu Hot Hot Buys możemy znaleźć kolorową kurtkę. Jej cena to 16sd. Osobiście niezbyt przypadła mi do gustu- według mnie jest tandetna i przypomina mi ortalionowe bluzy z adidasa, za którymi nie przepadam.


Kupicie? Co o niej myślicie?

12 komentarzy:

 1. Gdy tylko zobaczyłam ją w spoilerze to od razu pomyślałam : UGH. Prędzej nadawałaby się na darmówkę niż do kalendarza adwentowego. Nie dość że brzydka to jeszcze droga, gorsza od tamtych butów co były pare dni temu. Nie zakupię i nie zakupiłabym choćby mi stardollary z portfela wypadały :p

  MissMaGirls

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest tandetna i wieśniaka na dodatek na pewno jej nie kupie ;/ Admini mogliby się postarać z tym kalendarzem i dać coś bardziej oryginalnego i za starmonety albo tańszego

  malina-LoveStar

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdecydowanie nie! Krój okropny tak samo jak kolory. Zgadzam się z poprzednimi komentarzami, admini powinni się bardziej postarać, dać coś za starmonety, a zamiast tego dają dużo tandetnych rzeczy za dużo stardollarów.


  NalesnikoweSny

  OdpowiedzUsuń
 4. Kurtka nie jest taka zła ;). Ma fajne kolory i krój. Jedynym minusem jest cena ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kurtka nie powala. Jest droga i ciężko wykorzystać ja w stylizacji.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ta kurtka jest ładna , jednak raczej nie kupię jej.

  OdpowiedzUsuń
 7. gdyby była rozpięta i trochę dłuższa - brałabym od razu

  OdpowiedzUsuń
 8. Kupiłam ją i jestem zadowolona :) To nie wiecie, że teraz bomberki są na topie? ;) Ortalionowa,krótka, kolorowa kurteczka wraca do łask! :P Powtarzam, że jestem zadowolona, polecam ją wszystkim! Można stworzyć fantastyczne, zwariowane zestawy :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Może być, wcale nie jest taka zła c;

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!