niedziela, 8 grudnia 2013

Nowy HotHotBuys

Dzisiejszym HotHotBuysem zostały buty. Kosztują 13 stardollarów. I na starcie mówię, że jak dla mnie są okropne. Nie kupiłabym ich nawet za 1 stardollar, a tym bardziej za sumę 13. Oczywiście to moje zdanie. Każdy może mieć inne. Dobrze, nie będę się już dalej rozwodzić nad tym, jak bardzo mi się nie podobają i przejdę do zdjęć.

Mi się nie podobają, a wam?
Czekam na wasze opinie!15 komentarzy:

 1. NAprawdę są masakryczne, ta spódniczka i bluzka już były lepsze :/

  OdpowiedzUsuń
 2. Sama nie wiem, buty nie są piękne, ale mnie aż tak nie nie rażą. Zdecydowanie ich nie kupię, ale większy wstręt czuję do tej infantylnej tuniki(?) z kokardką. Reasumując nie jest to dla mnie najgorsza rzecz z kalendarza, ale w mojej szafie na pewno się nie znajdzie.
  Glusia

  OdpowiedzUsuń
 3. mi się trochę podobają

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak się bardzo zmusić, to przecierpię. Zdarzały się już gorsze Hot Buysy (czarno - różowe lateksowe szpilki za kostkę były dużo razy gorsze)

  callmeshaddy

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdecydowanie nie wiem o co chodzi... Buty są bardzo ładne i zastanawiam się nad ich kupnem. Każdy ma swój gust i rozumiem, że ci się nie podobają, ale od razu żeby to były buty na wieś, że chcesz je zniszczyć? I szczerze mówiąc, to nie podoba mi się twoja wypowiedź. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mi osobiście buty się nie podobają, ale dlaczego ty je aż tak bardzo krytykujesz? Może tobie nie przypadły do gustu, ale innym tak. Nie obraź się, ale twoja wypowiedź przypomina mi wypowiedź 10 letniej dziewczynki.

  Andziacool324

  OdpowiedzUsuń
 7. Były gorsze rzeczy. Jakby buty były za SM to bym je kupiła :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wiem wiem... przesadziłam. Każdy ma swój gust, a moim zdaniem po prostu są brzydkie no i tyle.. Poprawiłam post, żeby was tak bardzo nie raziło. Każdy ma swoje zdanie no i tyle. Może w moim guście nie są mega luźne buty z zygzakami. I tyle ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Szczerze to nie w moim guście, nie podobają mi się ani one ani ich cena, ta cena do nich kompletnie nie pasuje. Jednym słowem jak dla mnie - bezguście. ;) Nie zakupuję.

  MissMaGirls

  OdpowiedzUsuń
 10. byty okropne, wątpię, by znalazł się ktoś, kto je zakupił
  hruum

  OdpowiedzUsuń
 11. Okropne wogule nie świąteczna :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie są takie złe widziało się gorsze ;D


  malina-loveStar

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!