piątek, 13 grudnia 2013

Oceny Apartamentów

Witam. Chciałbym Was powiadomić, że została otwarta nowa kolejka do Ocen Apartamentów oraz zachęcam was do zgłaszania się. TUTAJ macie link do posta pod którym możecie się zgłaszać.

1. BASIA21lady
No nie powiem, stylowo pokój jest doskonały. Niestety jest w nim dość pustawo i szkoda też, że najciekawsze miejsce pokoju zaczyna się na samej górze. Bardzo duży + za stworzenie własnej faktury pokoju! Pokój mimo ciemnego wystroju z jasnymi elementami wydaje sie być bardzo przejrzysty.
Ocena: 4/5

2. callmeshaddy
Tutaj, jest coś nie tak. Po pierwsze zwaliłaś proporcje, wielkością kanapy po środku. Właśnie przez tą kanapę pokój wydaje się być mały. Mieniłbym też wielkość regału na ścianie po lewej i "komody" po prawej, może inny kolor ścian i jakiś widok z tego balkonu.
Ocena: 3/5

3. Milly1104
Bez obrazy, ale o Boże. Nie chcę wyzywać, być chamski itp. ale takich pokoi to nie ma jak oceniać. No co tu jest do oceny? Dobra postaram się chociaż coś wydukać. Fajnie połączyłaś kolory, nie podoba mi się poduszka na ścianie za podestem DJ'a, dodałbym może więcej tych kolorowych lamp i więcej, więcej konfetti oraz całą podłogę na czarno. Pokój bedzie wydawał się bardziej dyskotekowy. 
Ocena: 2/5


4. destructionSky
Chyba niedokończony ten pokój ? Widzę, że robisz pokój na święta - dobrze, starajmy ćwiczyć nasz talent dekoratorki przy takich okazjach. Ale niestety ocena słaba.
Ocena: 2/5

8 komentarzy:

 1. Pierwszy pokój najbardziej mi się spodobał.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwszy pokój najładniejszy. Ostatni nie jest taki zły.

  OdpowiedzUsuń
 3. zgadzam się z ocenami

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 4. Popieram każdą z ocen :)
  MissMaGirls

  OdpowiedzUsuń
 5. Pierwszy pokój bardzo mi się podoba ;D


  malina-loveStar

  OdpowiedzUsuń
 6. Patrzcie, to działa!! :o
  Link do tego: http://playerhd.pl/wdoi/2707/DARMOWE-STARDOLARY---zobacz-jak-zyskac

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!