sobota, 21 grudnia 2013

Oceny Apartamentów

Przepraszam za opóźniony post, nie miałem dostępnu do internetu.
1. sweetka123
Bardzo ładny pokój. Świetnie wyszło ci połączenie srebre,czerni,bieli,złota i czerwieni, nic tylko podziwiać. Elementy wystroju są bardzo, nawet może za bardzo, dobrze dobrane. Wszystko jest w jakby eleganco-gotyckim stylu co daje poczucie bardzo bogatego pokoju. Podłoga troche wyjęta z nikąd, to troche disco.
Ocena: 5/5

2. milusia963
Kolejny przyjemne wnętrze. Bardzo przyjemnie patrzy się na ten pokój właśnie w takiej porze roku, gdy za oknem zimno a pokój taki cieplutki. Cieszy mnie, że nie bawiłaś się zabardzo kolorami i że używałaś kolorów pasujacych do siebie(żółć-pomarańcz, pomarańcz-brąz). Niestety masz trohe niedopracoany ten apartament, a mianowicie chodzi mi o roślinkę koło okna i "parapet". Gdybyś to poprawiła, dodała jakiś fotel i stolik, pokój byłby cudowny.
Ocena: 4/5

3. shariSweet
Jeszcze jeden śliczny pokój? Nie wiem co się dzieje ale nie będę wybrzydzał. Bezpieczny, stworzony zaledwie z kilku kolorów. Wszystko byłoby w porządku, gdybyś zrobiła inne okna.
Ocena: 4/5

Za tydzień ocenię: 
MissParis125
hi.....angel
Weronika099
_Klaudia_1999_

9 komentarzy:

 1. Ja też się zgadzam i czekam kiedy ocenisz mój pokój. Już się boję XD
  Carly2589

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się z ocenami, ale w tekście jest dużo błędów powtórzeniowych. Zbyt często powtarzasz słowo "pokój", które przecież możesz zastąpić chociażby wyrazem "wnętrze" czy "pomieszczenie".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogłaś spojrzeć na godzinę publikacji, która jest zgodna z czasem w polsce.

   Usuń
 3. zgadzam się z ocenami

  maja6229

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!