sobota, 21 grudnia 2013

Stardollowy Mix

Witajcie!
Na początku chcę Was bardzo ale to bardzo przeprosić. Nie pisałam od dłuższego czasu ponieważ nie będę Was okłamywać nie miałam czasu. Za mną długi okres. Prawie codziennie miałam prace klasowe ,które zajmują mi dużo czasu. Na jedną z nich uczę się około 2h a jeszcze na głowie oceny proponowane na semestr. Bardzo Was przepraszam i mam nadzieję , że wybaczycie mi.
Dziś pokażę Wam  5 lalek. Wiem to dużo jak popatrzeć na ostatnie posty , ale to taka rekompensata za nie pisanie od dłuższego czasu. W tym poście same Polki lub Polacy.

A oto milenka254. Ma 53 lv. Na stardoll jest od 2008-05-16.  Jak widać na załączonych na dole obrazkach jest bardzo kreatywna. Co Wam w tym profilu najbardziej się podoba?A teraz GoldOla600. Ma 49lv. Na stardoll jest od 2012-09-05. Zachwyciła mnie świetnymi pomysłami, pięknym apartamentem no i oczywiście świetnym stylem. Mogę o niej mówić bardzo długo , ale to wy oceńcie pomysłowość dolki.


Następnie lola1212a. Ma 47 lv. Jest Royality i na stardoll ma konto od 2011-10-27. Gdy ją zobaczyłam od razu wiedziałam , że muszę Wam ja pokazać.


Teraz .Nielegalna. ----. Te kreski są po to , by oddzielić nazwę od kropki po końcu zdania. Osoba ta ma konto na stardoll od 2011-10-03. Jest naprawdę pomysłowa i ma status Royality. 
A oto jej najładniejsze zakątki apartamentu.


I ostatnia choć nie najgorsza WhiteAga003. Jej podstawowe dane ma 44lv i na stardoll jest od 2012-04-13.Ma piękny styl i niestety tylko 2 pokoje otworzone w jednym nic nie ma , więc pokaże tylko jeden.

Piszcie komentarze i mam nadzieję , że mi wybaczycie.
Wasza
Truskawka1706

13 komentarzy:

 1. 2 osoba niczym mnie nie zachwyciła, ale inne maja w sobie to coś.

  OdpowiedzUsuń
 2. O, pierwsza to moja imienniczka ;) Wszystkie osoby są fantastyczne i maja talent ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne apartamenty ale najbardziej podobają mi się pokoje .Nielegalna.
  Calry2589

  OdpowiedzUsuń
 4. Trzy pierwsze dziewczyny nie powinny się tu zjawić .Pokoje są słabe i praktycznie każdy ma tak urządzone pokoje jak one .

  OdpowiedzUsuń
 5. Tylko .Nielegalna. zasługuje na miejsce w tym poście. Ma ładne pokoje oraz cudowną stylizację. Reszta się niczym nie wyróżnia.

  synopsa

  OdpowiedzUsuń
 6. Przepraszam....what?! Trzy pierwsze dollki, są moim skromnym zdaniem, do kitu. Nie powinny wgl się tu znaleźć, Jedyna, która mi się w miarę podoba jest .Nielegalna.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie chce być nie miła, ale tym poście są same plastiki ze skromnymi apartamentami, jedyna, która zasługuje na uwagę to .Nielegalna. Kompletnie nie rozumiem tego posta. :(

  kruha

  OdpowiedzUsuń
 8. Przepraszam, ale według mnie każda z nich się wyróżnia. Mają fajne apartamenty i uważam ,że wszystkie są ładne. Jednak skoro nie podoba się a przecież to przepraszam .Następnym razem bardziej się postaram.
  A i jeśli uważacie, że zasługujecie na miejsce w tym poście to napiszcie do mnie.
  Truskawka1706


  OdpowiedzUsuń
 9. .Nielegalna. jest najlepsza z wymienionych dollek

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 10. .Nielegalna jednak ma w sobie to coś ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie rozumiem idei tych postów. Pokazujesz sobie randomowe dollki i piszesz, że mają coś w sobie((zazwyczaj stare konto ze statusem Royalty)Tak a propo pisze się Royalty a nie Royality). Pokusiłbym się o teorię, że kilka razy pokazałaś swoich znaomych, żeby ich wypromować. :/
  Proszę wytłumacz mi o co chodzi w tych postach, bo dla mnie to coś cięższego do zrozumienia niż fizyka kwantowa.

  OdpowiedzUsuń
 12. .Nielegalna. jest chyba najlepsza i najładniejsza.

  ciucia96

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!