wtorek, 8 kwietnia 2014

Nowy projekt

W StarDesign Fashion możemy znaleźć nowy projekt. Jest nim bluzka, której koszt wyprodukowania wynosi 9sd. Osobiście uważam, że wzór jest kiepski i raczej go nie wykorzystam.


Zaprojektujecie? Co o nim myślicie?

15 komentarzy:

 1. jak na razie jej nie zaprojektuje

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi się nie podoba i na pewno nie zaprojektuję.
  Carly2589

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie podoba mi się jej krój .Gdyby nie ten szef (?) przechodzący przez środek ubrania było by lepiej .Cena także za wysoka jak dla mnie .Nie zaprojektuję jej .

  OdpowiedzUsuń
 4. Bluzka nie podoba mi sie. Ma brzydki krój, który lekko poszerza doll. Cieniowanie jest tragiczne i w żadnym kolorze nie prezentuje sie dobrze. Cena jest bardzo wygórowana jak na taka bluzkę. Na pewno jej nie kupię.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bluzka jakoś nie przypadła mi do gustu. W dodatku jest dość droga.

  OdpowiedzUsuń
 6. krój nie jest dobry i jeszcze ten szew, który jest na środku i wgl moim zdaniem jest za szeroka.
  sylwia77777

  OdpowiedzUsuń
 7. Bluzka taka sobie, nie za bardzo mi się podoba, zwykła i tandetna. Mi się nie przyda i jej nie zaprojektuję ni nie kupię. Poza tym cena dość normalna.
  Gagaa1

  OdpowiedzUsuń
 8. na pewno nie skorzystam, bo po pierwsze nie projektuję, a po drugie krój jest brzydki. hmmm myślę, że nawet z ładnym nadrukiem nie wyglądała by fajnie. nie postarali się tym razem.

  OdpowiedzUsuń
 9. trochę taki zwykły ten projekt ale może później zrobię xd

  OdpowiedzUsuń
 10. Na pewno zrobię tą bluzkę, a nawet już zrobiłam, jednak nie kupiłam jej :) Jest zwykła i prosta, a takie bluzki bardzo mi się podobają :)

  SolKlaudia70083

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie podoba mi się, więc raczej jej nie zaprojektuję... Może komuś uda się stworzyć z nią coś fajnego, ale tym razem spasuję :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Za projektowaniem nie przepadam, mam do tego talent znikomy. Dodatkowo bluzka sama w sobie mi się nie podoba więc wątpię bym się na nią skusiła.

  avril5460

  OdpowiedzUsuń
 13. Raczej nie szyję, ani nawet nie ubieram projektów. Bluzeczka niezbyt mi się podoba, ale może uszyję jedną żeby sprawdzić jak leży. Oczywiście wybiorę czarny.

  OdpowiedzUsuń
 14. Nie zaprojektuję, nie chcę wydawać kasy na niepotrzebne rzeczy :d

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!