piątek, 18 kwietnia 2014

Reklama Original Future

Dzisiaj na nasze skrzynki odbiorcze przyszła wiadomość dotycząca nowej kolekcji Original Future. Moim zdaniem reklama jest bardzo ładna i nawiązuje do nowej sportowej kolekcji :)


Jak wam się podoba ? Zachęca was do zakupów ?


12 komentarzy:

 1. Reklama ogólnie robi dobre wrażenie. Ma ładne kolory i jest wykonana starannie. Jednak bardzo przeszkadza mi twarz lalki, która według mnie do najlepszych nie należy. Ubrania są jednak przedstawione w bardzo fajny i oryginalny sposób. Tło przyciąga uwagę i zdecydowanie zachęca do zakupów w tym sklepie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak najbardziej zachęca mnie do zakupów, pasuje do stylu tego sklepu i ma ładnie dopasowane do siebie kolory. :) Podoba mi się wyostrzony ''pierwszy plan'' :) Myślę, że graficy się postarali :)

  MissMaGirls

  OdpowiedzUsuń
 3. Reklama bardzo mi się podoba ,zastanawiam się tylko do czego miały nawiązywać te czarne kreski pod oczami.Podoba mi się pomysł w jaki admini poustawiali ubrania a te diamenciki nadają oryginalności całości.Reklama bardzo zachęca mnie do zakupów.

  OdpowiedzUsuń
 4. Reklama jest ładna i interesująca, ale niestety to nie mój styl :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Reklama podoba mi się. Admini się postarali, reklama jak najbardziej nawiązuje do kolekcji i zachęca do zakupów. W ciekawy sposób zostały przedstawione przedmioty wokół doll.

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 6. Reklama mi się bardzo podoba. Zachęca do zakupów ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jakoś nie trafiła w me gusta. Wygląda jakby była połączona z kilku elementów, które nie tworzą całości.

  OdpowiedzUsuń
 8. reklama jak najbardziej mi się podoba i bardzo zachęca do zakupów. Podoba mi się rozmieszczenie tych ciuchów wokół doll. A doll też bardzo starannie zrobiona.
  sylwia77777

  OdpowiedzUsuń
 9. Jest to jedna z lepszych reklam, szkoda że kolekcja się taka nie okazała :(. Grafikiem nie jestem, ale wydaje mi się,że doll ma dziwne ręce. Kryształki mogły być troszkę bardziej realistyczne. Zachęca do zakupów, jest pokazane dużo ubrań a wg. do dobrze.
  kreda2

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo fajna reklama, świetna robota grafików. Chociaż te dłonie wyglądają nieco dziwnie, są jakieś takie nieproporcjonalne. Ale ogólnie jest jak najbardziej okej ;D

  avril5460

  OdpowiedzUsuń
 11. Reklama ładnie się prezentuje, z pewnością zachęca nas do odwiedzenia tego sklepu :d

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!