poniedziałek, 7 kwietnia 2014

Reklama

Na nasze skrzynki odbiorcze przyszła reklama promująca nową kolekcję Denim & Supply. Grafika ogółem jest ładna, ale jako grafik, mam kilka zastrzeżeń do grafiki. Włosy i cienie na nogach mogłyby być lepsze.
Wam jak się podoba? Zachęca do zakupów?


19 komentarzy:

 1. Reklama jest ładna, ale nie podobają mi się nogi lalki.
  Carly2589

  OdpowiedzUsuń
 2. nawet nawet ta reklama ale rzeczywiście włosy i nogi mogłyby być zdecydowanie lepiej zrobione.
  sylwia77777

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Reklama jest całkiem niezła, ale muszę się zgodzić co do włosów - wyglądają, jakby były zrobione "na odwal". No i jeszcze nogi... Osobiście uważam, że większość amatorów stardoll'owej grafiki jest na wyższym poziomie od oficjalnych stardoll'owych grafików...

  OdpowiedzUsuń
 5. A moim zdaniem reklama wygląda całkiem dobrze wyszła grafikom i nie mam zastrzeżeń co do niej.Trudno nie musicie się ze mną zgadzać :) Reklama mnie zachęca do odwiedzenia sklepu :)

  Babykasiunia456

  OdpowiedzUsuń
 6. Reklama ładna, zachęca do zakupów. Tylko nogi lalki są dosyć dziwne.

  truskawka__xd

  OdpowiedzUsuń
 7. Reklama podoba mi sie. Graficy mieli na nią pomysł, lecz gorzej ja wykonali szczególnie twarz doll. Ręka trzymająca torbe wygląda bardzo dziwnie, a włosy na niedopracowane. Niezbyt zachęca mnie do zakupów.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ładna reklama, ale tak jak w komentarzu na górze ta twarz nie przemawia do mnie :p

  OdpowiedzUsuń
 9. mi reklama się podoba, ale włosy rzeczywiście mogłyby być lepiej wykonane, ale i tak jest ok:)

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 10. Ładna, trochę inaczej zrobiona niż inne co wychodzi na + :) Zachęca do zakupów :)

  paula1908

  OdpowiedzUsuń
 11. Strasznie mi się podoba. Jest bardzo starannie wykonana.

  OdpowiedzUsuń
 12. reklama jak najbardziej zachęca do zakupów bardzo interesująca a co najważniejsze kolekcja bardzo ładna ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Reklama jest inna od poprzednich :) Dziewczyna jest ładna, prosta, ale zachęca do kupna, jak najbardziej :)

  SolKlaudia70083

  OdpowiedzUsuń
 14. Nie podoba mi się ta reklama .Karnacja dollki jest jakaś dziwna .Ceni na skórze praktycznie niema .Doll z obrazka jakoś sztucznie się uśmiecha .Mnie ta reklama nie zachęciła do zakupów , a szkoda , ponieważ jestem sceptycznie nastawiona co do dostawy .

  OdpowiedzUsuń
 15. Reklama jest bardzo ładna i aż chciało mi się zobaczyć tą nową dostawę.Lecz jednak zawiodła mnie ona. Nic ciekawego dla siebie nie znalazłam i nie kupiłam ,lecz myślę że jedyną rzeczą jest taka ładna spódniczka czarna asymetryczna, jest dość gustowna i na czasie. Polecam jej zakup choć sama tego nie zrobiłam ;(
  Gagaa1

  OdpowiedzUsuń
 16. Sama nigdy nie przywiązuję uwagi do reklam, gdy tylko pojawiają się w skrzynce, oznaczam jako przeczytane. jednak z tego co widać, jest niezbyt ładna, wręcz okropna. grafika wykonana na odwal. jeżeli chodzi o samą kolekcję, to nie zachwycająca, kupiłam tylko jasne szpilki.

  OdpowiedzUsuń
 17. Nie zwracam zbytniej uwagi na te reklamy, chociaż przyznam szczerze, że czasem pojawiają się ładne, na których warto zawiesić oko. Ta jednakże nie przypadła mi do gustu, niestety.

  OdpowiedzUsuń
 18. Nie podoba mi się, głównie przez sztucznie wyglądająca dolkę. Nie podoba mi się jej twarz, karnacja a tych nieszczęśnie zrobionych nóg nawet nie skomentuję. Nie zachęca mnie do zakupów ani trochę.

  avril5460

  OdpowiedzUsuń
 19. Średnia ta reklama. Doll dziwnie wygląda a szczególnie to chodzi mi o twarz. Ubrania które ma na sobie dobrze prezentują kolekcję dlatego zachęca do zakupów( chociaż nie nie wiem czy torba jest z tej kolekcji). W tle jest flaga a mogło byc też moro w końcu jak to takie połączenie...
  kreda2

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!