niedziela, 27 kwietnia 2014

Wybór dnia

Dzisiejszy wybór dnia to drzwi ze sklepu Millionaire Mansion. Ich cena jest całkiem spora, bo wynosi 17sd. Według mnie drzwi nie są jakoś specjalnie piękne, a jedynym ciekawym elementem jest zawieszona na nich sukienka- na pewno ich nie kupię.


 Są warte swojej ceny? Widzicie dla nich miejsce w Waszych apartamentach? 

19 komentarzy:

 1. Ładne drzwi.Jeszcze ta sukienka dodaje takiego uroku.Myślę że jak będę miała SD,to zakupię te drzwi.
  olimandra89

  OdpowiedzUsuń
 2. jeśli będę robiła pokój w stylu glamour... być może. póki co się nie zapowiada :)


  rybicz

  OdpowiedzUsuń
 3. nawet ładne, ale cena jest zawyżona. Ja nie zamierzam ich kupować, bo nie urządzam apartamentu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Drzwi nie za bardzo mi sie podobają. Maja ładny ksztalt i ornament, a złocenia dodają im szyku i elegancji. Z pewnością będą pasować do wnętrz robionych na bogato. Jednak sukienka powieszona na wieszaku wygląda brzydko i zepsuła cały efekt. Cena jest dosyć wysoka, a z racji, ze nie urządzam apartamentu na pewno tych drzwi nie kupię.

  OdpowiedzUsuń
 5. drzwi mnie nie zachwyciły. Na pewno ich nie kupię. A cena za wysoka.
  sylwia77777

  OdpowiedzUsuń
 6. Na pewno nie kupię tych drzwi. Nie zbyt mi się podobają.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ładne ale nie mam gdzie ich upchać w swoim apartamencie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Te drzwi rzuciły mi się w oczy. Na pewno mi się nie przydadzą. Ogólnie drzwi raczej nie są takie potrzebne, szczególnie takie jak te - ,,stoją prosto''. Sukienka jest naprawdę ciekawym elementem, ale.... ona jest zawieszona na wstążce....która wygląda jak z prezentu.....i jest przyklejona do drzwi? Do tego cena też niem jest wspaniałą. Chociaż jak z zakładki,, drzwi'' to są najlepsze. Jednak na pewno ich nie kupię.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie podobają mi się, może jeszcze gdyby nie ta ... "sukienka", która wcale nie wygląda na sukienkę, ale to szczegół. Ogólnie nie zamierzam ich kupić, a nawet gdybym miała tysiące stardolarów nie zagościłyby w moim stardoll'owym domu, nigdy :D

  CudneOczka

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie podobają mi się .Głównie przez kolorystykę ,według mnie brąz i szarość to nie najlepsze połączenie no w tym wypadku na pewno .Sukienka psuję całkowity efekt a cena jest jak zawsze zawyżona .Nie mam zamiaru jej kupować.

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie kupię, są za drugie i średnio użyteczne

  OdpowiedzUsuń
 12. Szczerze to jeżeli chodzi o te drzwi to podoba mi się na nich jedynie ta sukienka a i ona nie zachwyca. Są brzydki, ich kolorystyka jest odpychająca i nie przekonują mnie do siebie.

  avril5460

  OdpowiedzUsuń
 13. w sumie jak dla mnie cena jest odpowiednia, nie zawyżyli. jednak to nie zmienia faktu, że tych drzwi nie zakupię, są nie w moich kolorach.
  hruum

  OdpowiedzUsuń
 14. Drzwi w sumie byłyby okej ale gdyby nie ten motyw z zawieszoną chustą (bo to raczej na sukienke nie wygląda). Na pewno nie skuszę się na kupno.

  agata1873

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!