poniedziałek, 26 maja 2014

InfoŻeby zachęcić Was trochę do komentaowania, dwie najaktywniejsze osoby z tego tygodnia zgarną po 
50 sd + mały prezent niespodzianka


ZACHĘCAM DO KOMENTOWANIA :D

Wyniki w piątek

20 komentarzy:

 1. Chyba wrócę do komentowania, ostatnio jakoś straciłam zapał...

  OdpowiedzUsuń
 2. fajny pomysł. może wreszcie mi się uda.

  OdpowiedzUsuń
 3. pomysł jest fajny, jednak osoby które komentują nie fair ( zapominają "przypadkiem" swoich nicków i piszą za drugim razem) pewnie wygrają, zamiast te które na to zasłużyły -,-
  sylwia77777

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgadzam się z sylwia77777. Od dawna komentuje dosłownie każdy post, byłam kiedyś na tej liście ,,top komentatorów" a teraz mnie tam nie ma. Chodzi mi o to, ze niektóre osoby specjalnie komentują jeden post pięć razy, ale wygrać SD, a tak na prawdę mogłyby napisać swoje złote myśli w jednym komentarzu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Pomysł dobry, ale zgadzam się z wyższymi komentarzami ;)
  KicziKinga

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgadzam się z sylwia77777 i czekoladka333 widzę że to są osoby które aktywnie uczestniczą w życiu bloga a mimo tego np właśnie czekoladki nie ma na liście top a zasłużyła na to, jednakże cóż...nic się nie poradzi, każdy ma inny pomysł na życie, swój ''spryt'' itd Po prostu....mam nadzieję że wyniki będą uczciwymi w sensie takim iż nie wygra osoba z 10 dopiskami w jednym poście pod komentarzem bo czegoś ''zapomniała'' ;) W każdym razie pomysł jest świetny i no nie muszę nic zmieniać, staram się komentować aktywnie a wszystkim innym życzę po prostu powodzenia :) Troszke się rozpisałam ale cóż. Opinia wyrażona.

  MissMaGirls

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo fajny pomysł jednakże zgadzam się z sylwia77777. Ja też kilka razy zapomniałam nicka, ale nie specjalnie. Mam nadzieję, że wygra osoba która na to zasłużyła. Nagroda jest bardzo kusząca :)
  Carly2589

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo fajny pomysł, na pewno będę komentować:)

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 9. Zgadzam się z dziewczynami wyżej. Pomysł faktycznie jest fajny ale zaś znajdą się osoby które będą zapominać o swoim nicku, pozdrowieniu załogi bloga, czytelników bloga i członków rodziny dziesięć pokoleń wstecz -.- Jednakże wszystkim tym którzy potrafią napisać ciekawy, opiniotwórczy komentarz życzę powodzenia ;)

  avril5460

  OdpowiedzUsuń
 10. Dziewczyny jak najbardziej mają racje :) Co prawda sama zaczęłam od niedawna komentować,ale to już zauważyłam :)

  Babykasiunia456

  OdpowiedzUsuń
 11. Świetny pomysł ale mam nadzieję że będzie pod tym postem więcej komentarzy niż pod postem konkursowym ;) A jeśli chodzi o listę top to proszę nie ładować wszystkich do jednego wora BO JA moim zdaniem komentuje uczciwie i nie "pozdrawiam dziesięć pokoleń wstecz" amen.

  Pozdrawiam agata1873

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jak ty to zrobiłaś, że masz 204 komentarze i jesteś pierwsza na liście? Przecież komentujesz od niedawna i już jesteś pierwsza? Pamiętam jak komentowałaś jedne post kilka razy i ty niby 'uczciwie komentujesz'. Jakieś czary.
   Z góry przepraszam, że drugi raz komentuję post, ale musiałam wyrazić swoje zdanie.

   Usuń
  2. A przepraszam czy ja kogokolwiek władowałam do jednego wora ? Wyraziłam jedynie swoje zdanie poparte niemalże codziennymi obserwacjami. Zresztą, przykład na to o czym pisałam ja i dziewczyny jest poniżej i moim zdaniem jest dostatecznym komentarzem odnośnie całej tej sytuacji. + skoro sądzisz że komentujesz uczciwie to czemu w ogóle wspominać w poście że 'nie pozdrawiasz dziesięć pokoleń wstecz'?

   avril5460

   Usuń
  3. A wyobraz sobie że istnieje coś takiego jak podrozdziały to jest primo, po drugie dziesięć pokoleń wstecz to był cytat który przytoczyłam o czym świadczy cudzysłów :-)

   Pozdrawiam
   agata1873

   Usuń
 12. Oj bardzo się cieszę! Teraz będę na bieżąco z www.stardoll-for-poland.pl

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!