poniedziałek, 26 maja 2014

Dostawa do PPQ

Do sklepu PPQ dotarła nowa dostawa, która zajmuje dwa piętra. Ceny wahają się od 4sd do 26sd. Według mnie warta uwagi jest czarna torba z kwiatami i jak na razie tylko ją planuję kupić.Kupicie coś? Podoba Wam się ta kolekcja?

13 komentarzy:

 1. Podoba mi się fioletowa sukienka.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładne są te sukienki. Podoba mi sie rozwiana fioletowa i obie żółte. Jeszcze muszę zobaczyć jak wyglądają na doll, bo ceny są dosyć wysokie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolekcja jest ogólnie spoko.Tak jak mówiłam wcześniej mam na oku krótkie sukienki.Ceny są średnie.Ni za niskie,nie za wysokie.Na pewno na którąś się skuszę,bo warto :)

  Babykasiunia456

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie nie kupię. Nie lubię tego sklepu. Uszłaby tylko kolorowa sukienka za 22sd. A gdzie reszta? W spoilerach było więcej i tam były ładniejsze rzeczy.
  kreda2

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczna jest ta dostawa.Na pewno coś zakupię


  agata 1873

  OdpowiedzUsuń
 6. dostawa jest w miarę ładna, znalazłam już kilka perełek które na pewno zagoszczą u mnie w szafie
  sylwia77777

  OdpowiedzUsuń
 7. Podoba mi się sporo rzeczy! Na pewno torba z kwiatami, dwie sukienki w abstrakcyjne wzory, fioletowa rozwiana sukienka, sandałki na obcasie, ta oryginalna siateczka na głowę...Może kiedyś będą moje?

  OdpowiedzUsuń
 8. Kolekcja bardzo mi się podoba, ale na razie z braku sd kupiłam tylko pasek i buty. W planach mam jeszcze do kupienia torebkę w z kwiatami, playsuit ten czarny z dołem w kwiatki :)
  KicziKinga

  OdpowiedzUsuń
 9. Kolekcja jest całkiem niczego sobie, sukienki są fantastyczne jednak chwilowo wstrzymam się z zakupami gdyż sukienek mam pełno :) Najbardziej podobają mi się krótka żółta sukienka z drugiego piętra i ta w kwiaty z pierwszego :)

  MissMaGirls

  OdpowiedzUsuń
 10. Mi się osobiście nie podoba ta kolekcja. Jedynie co to może kupię torbę, nic więcej.
  Carly2589

  OdpowiedzUsuń
 11. Spodobało mi się kilka rzeczy, ale dużych zakupów nie mam zamiaru robić

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 12. Kolekcja jest bardzo fajna, chyba głównie dlatego że kolorystyka jest dość letnia i intensywna. Spodobało mi się kilka rzeczy, na pewno wybiorę się na zakupy ;D

  avril5460

  OdpowiedzUsuń
 13. Chyba nic nie kupię. Ogółem mam tylko marne 11sd z czego zbieram na jedną upatrzoną spódniczkę. Kolekcja taka sobie szczerze powiedziawszy.

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!