środa, 14 maja 2014

Nowy hot buys

W sklepie IT Girls możemy znaleźć kolejny majowy hot buys. Jest nim kolorowa sukienka, której cena to 17sd. Według mnie sukienka jest ciekawa ale nie wiem, czy warto ją kupić.


Skusicie się na jej zakup? Co o niej myślicie? 

14 komentarzy:

 1. Jak dla mnie troszkę zbyt dużo dzieje się na dole. Wydaje mi się trochę przekombinowana. Ja jestem zwolenniczką prostych form także na tą sukienkę raczej się nie zdecyduję ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakieś to takie dziwne...

  agata1873

  OdpowiedzUsuń
 3. Podoba mi się tylko góra sukienki, więc raczej jej nie kupię

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 4. Góra sukienki wygląda zachęcająco, ale jej dół kompletnie nie jest w moim guście. Raczej nie kupie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Sukienka nie za bardzo mi sie podoba. Góra jest bardzo fajnie i ciekawie wykonana, ale dół pozostawia wiele do życzenia. Aczkolwiek kolory są fajnie dobrane. Cena jednak jest wysoka, wiec jeszcze muszę sie zastanowić nad jej zakupem.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ładne kolory, ale bardzo dziwny kształt

  OdpowiedzUsuń
 7. jest w pięknych pastelowych kolorach ale czemu graficy tak zniszczyli jej dół. nie wiem co to jest wgl. nie trafi ta sukienka do mojej szafy.
  sylwia77777

  OdpowiedzUsuń
 8. Sukienka ma śliczne kolory oraz wzór. Jedyne co mi się w niej nie podoba, to jej kształt. Góra jest starannie i ładnie wykonana, niestety całą kreacje psuje dolna część. Dlatego też nie mam zamiaru jej kupić x)

  patiakrobati

  OdpowiedzUsuń
 9. Typowo letnia sukienka,która ma bardzo ładne kolory jednak ten dolny krój mi się nie podoba i raczej jej nie kupię :)

  Babykasiunia456

  OdpowiedzUsuń
 10. Dużo tych HB ostatnio. Sukienka ma ładne kolory ale nie podoba mi się krój.
  kreda2

  OdpowiedzUsuń
 11. Kiedy na nią patrze tak o to niezbyt mi się podoba. Kolory są ładne ale samo wykonanie jej nie. Jeszcze ją przymierzę ale wątpię że zakupię

  MissMaGirls

  OdpowiedzUsuń
 12. Raczej jej nie kupię

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 13. Kolorystyka jest bardzo fajna, bardzo letnia ale to jak prezentuje się na doll... Jak na mój gust jest zbyt szeroka a jej dół jest kompletną porażką. Nie zakupię.

  avril5460

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!