piątek, 16 maja 2014

Oceny Apartamentów

1. SrebrnaBlue
Nie podoba mi się, to znaczy lubię zwierzęta ale ten pokój nie praktycznie tylko zwierzęta. Teoretycznie nie mam czego oceniać. :c Dam na zachętę 1/5
Ocena: 1/5

2. shariSweet
Chyba już gdzieś widziałem taki pokój. ;) Podoba mi się ogólny wygląd, duży plus za stworzenie faktury ścian i to na tyle. Nie podoba mi się okno, nigdy nie lubiłem tak użytych kuchennych szafek xD, ten biały sufit (?) zupełnie niepotrzebny, kolor ścian zbyt jaskrawy i tych pustych ramek na obrazy troszeczkę za dużo. Ładnie i zgrabnie, ale jest kilka błędów, które można szybko poprawić. :)
Ocena: 3/5

3. Sillybiedroncia
Tutaj jest już ciekawiej. Teoretycznie nie mam żadnych zarzutów, co jest bardzo dziwne, ale to akwarium nie daje mi spokoju. W czym dokładnie tkwi problem? Otóż perspektywa akwarium wygląda fatalnie, aż mnie to razi! Poprzekręcaj kąty tych białych paneli tak, żeby były bardziej poziome. Do reszty nie mam co się czepiać, powiem tylko, że zegar wisi na łańcuchu od kuli. :D
Ocena: 4/5

4. konora10
Nie byłoby źle, gdybyś nie zrobiła potężnych okien z widokiem na... łazienkę. Do tego dochodzi fatalna sofa i pełno figurek na podłodze. Drugi plan, jest zrobiony całkiem, całkiem, gdyby nie ten widok na łazienkę.
Ocena: 1/5

Za tydzień ocenię: 
kwiktoria
Weronikao99
Zgredek108
Avril_EmoPunk

13 komentarzy:

 1. Pierwszy okropny zgadzam się z oceną
  Drugi ładny dałabym 4/5
  Trzeci na 4/5
  A z czwartym się nie zgadzam dałabym 3/5

  OdpowiedzUsuń
 2. Drugi apartament i trzeci moim zdaniem zasługuje na ocenę 4/5 , pierwszy to takie troszkę źle ukierunkowane,a dla ostatniego dałabym 2/5 chociaż za ten drugi plan :)

  Babykasiunia456

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam sie z ocenami. Najbardziej podoba mi sie 2 i 3 pokój.

  OdpowiedzUsuń
 4. Drugi jest najlepszy, nie zgadzam się z oceną.
  ayienn

  OdpowiedzUsuń
 5. zgadzam się z ocenami pokój 3 jest świetnie zrobiony! :)
  sylwia77777

  OdpowiedzUsuń
 6. Ostatni pokój nie jest aż tak zły.

  OdpowiedzUsuń
 7. Oceniłabym wyżej ostatni pokój. Oczywiście, są w nim błędy, ale przynajmniej ktoś spróbował z tym drugim planem. :) Dałabym 2/5. :) Co do reszty się zgadzam. :)

  ewa9995012

  OdpowiedzUsuń
 8. zgadzam się z ocenami, najlepszy jest 3 pokój

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 9. Myślę że dziewczyna z pokojem nr 1 miała dobry pomysł na swój pokój ale jednak za dużo tych urozmaiceń dała i coś jej nie wyszło.A tak to ogólnie mówiąc zgadzam się z powyższymi ocenami

  agata1873

  OdpowiedzUsuń
 10. Dwa środkowe pokoje są najładniejsze, oraz tak - żółty pokój już kiedyś gościł na tym blogu ;) Oceny są jak najbardziej trafne, nic dodać nic ująć ;)

  MissMaGirls

  OdpowiedzUsuń
 11. Zgadzam sie z ocenami.
  Carly2589

  OdpowiedzUsuń
 12. 3 pokój jest świetny. Faktycznie to okno na łazienkę jest nietrafione ale drobne poprawki i będzie świetnie ;D

  avril5460

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!