wtorek, 24 czerwca 2014

Nowa kampania

Na Stardoll pojawiła się nowa kampania, która nazywa się "15 Days of Summer Heat". Termometr rośnie za każdym razem, gdy ktoś doładuje Superstar. Nie rozumiem tylko tych bonusów- czy dostanie je każdy, czy tylko osoby z Superstar i czy te dodatkowe np. 5% stardollarów dostaniemy jak ponownie doładujemy konto, czy zwiększy się ich ilość na naszym koncie.


Skorzystacie? Zrozumieliście w całości o co w tym chodzi?

14 komentarzy:

 1. Myslę że skorzystam, ale dopiero jak zrozumiem o co tu chodzi.

  anika258Love

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie za bardzo rozumiem o co chodzi i na pewno nie skorzystam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Termometr wzrasta, gdy doładowuje ktoś z twoich znajomych. Osoby, które doładowy SS w ciądu tych 15 dni po ich upływie dostaną bonus, do którego termometr zdąży się załadować.

  OdpowiedzUsuń
 4. O ludzie, oni naprawdę już nie wiedzą co robić,żeby zarobić! Chyba skorzystam,, z tego przez przypadek'' bo i tak miałam robić SS.
  kreda2

  OdpowiedzUsuń
 5. Ohoho, admini robią wszystko, co mogą, żeby tylko wyciągnąć od nas więcej kasy. Chociaż trzeba przyznać, że oferta jest naprawdę kusząca, szczególnie ostatni bonus w postaci dodatkowego miesiąca SS. Tylko nie wiadomo, czy tyle osób doładuje w tym czasie ss.
  ....Yellow....

  OdpowiedzUsuń
 6. Udział wezmę w sumie to z konieczności ponieważ tak czy siak miałam doładować konto. Sama tak dokładnie nie wiem o co w tej ofercie chodzi no ale cóż, może ktoś będzie to w stanie nieco rozjaśnić ;)

  avril5460

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawa kampania, jednak jak większość nie za bardzo rozumiem na jakiej zasadzie ona działa.

  agata1873

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo ciekawa jest ta kampania, ale admini za bardzo przesadzają żeby tylko zarobić. Nie wiem czy doładuję.
  Carly2589

  OdpowiedzUsuń
 9. Może skorzystam, ale nie do końca wszystko rozumię

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie wiem o co chodzi XD i nie wiem czy skorzystam XD

  Babykasiunia456

  OdpowiedzUsuń
 11. dostaje sie wszystkie bonusy razem z termometrem czy jak chcemy ostatni to trzeba wtedy doladowac? bo tak to wszyscy beda czekac az inni doladuja najpierw..

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja doładowałam ss godzinę temu i na razie nic nie dostałam. Planowałam zakup już dawno temu, ale czekałam na jakąś promocję. Wchodzę na stardoll, a tu masz! :) Jak wejdzie się w ikonkę zostań superstar, to przy każdej ofercie widnieje znaczek +25, czy coś takiego. Myślałam, że dostanę o 25% więcej stardollarów, ale widocznie nie o to chodzi. Według mnie pomysł fajny, ale mamy 15 dni, aby załadować tyle ss? Już prawie 10000 tysięcy, a zapełniło się dopiero tyle. Może gdyby było tego wszystkiego do zapełnienia o połowę mniej, ale wątpię, żeby doszło do końca. A swoją drogą okno, sukienka oraz torebka są super :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!