piątek, 13 czerwca 2014

Oceny Apartamentów

1. 3siostry
Bardzo ładne wnętrze, stworzyłaś cudowny klimat! Dzięki otwartym oknom i jasnym kolorom wnętrze wydaje się być bardzo przestrzenne i po prostu otwarte.  Kolorystyka jest prawie idealna, z wyjątkiem strasznych ścian. Nie są złe, ale jakby trochę zbyt jednolite, znaczy dodałbym jakieś cienie na nich i będzie cudownie. Proporcje i kolorystyka są w porządku.
Ocena: 4/5

2. Kentagrossa
Największy błąd jaki rzuca mi się w oczy od razu gdy wszedłem do tego pokoju? Stajnia w domu, no kurczę mnie taki irrealizm razi. Samo wykonanie stajni nie jest złe, gdyby nie to tandetne różowe coś na grzbiecie konia, róg jednorożca i kolor ściany, to byłoby na prawdę fajnie.
Ocena: 2/5

3. lolicza123
Kilka razy podchodziłem do oceny tego pokoju bo mam co do niego mieszane uczucia. Niby mi się podoba, ale coś w nim jest bardzo nie tak.  Może zacznę od tych rzeczy, które mi się nie podobają. No więc rogi ścian są niewidoczne, co daje efekt "jednej ściany", półki w ścianie po prawej stronie są tandetne. Radziłbym także powiększyć ci to okno i odwrócić łóżko poduszką do ściany.
Ocena: 3/5

4. callmeshady98
Tutaj widzę, że starałaś się pójść w skrajny minimalizm. Trochę przesadziłaś i wyszło skąpo a nie minimalistycznie. Zmieniłbym wszystko z wyjątkiem podłogi, koloru ścian i okien. Trochę pracy cię czeka, powodzenia. Póki co no niestety mogę cię pochwalić za wykonanie podłogi.
Ocena: 2/5

Za tydzień ocenię:
.gruu69.
AGATENKA
B.E.A.T.K.A
Klamar33

10 komentarzy:

 1. Pierwszy pokój jest najlepszy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. zgadzam się z ocenami, najlepszy jest pierwszy pokój

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 3. Moim zdanie m pierwszy i trzeci najlepszy

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwszy pokój jest śliczny.
  kreda2

  OdpowiedzUsuń
 5. Najbardziej podoba mi sie pierwszy pokój. Oceny są sprawiedliwe.

  OdpowiedzUsuń
 6. Pierwszy pokój jest śliczny! Ogólnie to zgadzam się z ocenami :)
  Carly2589

  OdpowiedzUsuń
 7. Pierwszy pokój jest najlepszy, jedyne co mnie razi to te ściany ale ogólnie jest świetny. Z pozostałymi ocenami też się zgadzam ;d

  avril5460

  OdpowiedzUsuń
 8. O matko! Boję się mojej oceny *.* Pierwszy pokój śliczny ♥

  OdpowiedzUsuń
 9. Pierwszy pokój przecudowny! Ostatni też całkiem fajny, ale rzeczywiście trochę w nim pusto.
  ....Yellow....

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo podoba mi się pokój pierwszy! Jest przepiękny i uważam że nic w nim nie brakuje. Natomiast jeśli chodzi o pokój ostatni, to mam mieszane uczucia co do niego. Na pierwszy rzut oka jest jakiś taki pusty...

  agata1873

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!