środa, 18 czerwca 2014

Wybór dnia

Dzisiaj wyborem dnia została kolorowa sukienka ze sklepu Callie's Picks. Koszt jej zakupu wynosi 34sd. Wcześniej mogliśmy kupić ją w Diane von Furstenberg Tribute.


A tak prezentuje się w rzeczywistości:


Co o niej myślicie? Skusicie się na jej zakup?


10 komentarzy:

 1. Nie kupię, bo nie mam tyle sd.

  MissDominika980

  OdpowiedzUsuń
 2. Sukienka jest oryginalna, ale nie trafiła do końca w mój gust. Fajnym pomysłem są kolorowe kółka, jednak przez nie sukienka nie wygląda dobrze na doll. Cena jest bardzo wysoka, wiec nie kupie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie kupię jej ze względu na cenę oraz,że nie jest w moim guście. Zbyt kolorowa jak dla mnie XD

  Babykasiunia456

  OdpowiedzUsuń
 4. Sukienka jest ładna, ale stanowczo za droga.

  OdpowiedzUsuń
 5. Sukienka jest mega oryginalna dzięki tym kolorowym kółkom :) Bardzo mi się podoba. Cena jest wysoka, dlatego na razie muszę poczekać z jej zakupem.
  ....Yellow....

  OdpowiedzUsuń
 6. W rzeczywistości wygląda nawet ładnie, ale na stardoll nie zbyt mi się podoba. Jest oryginalna, ale pewnie bym jej w ogóle nie założyła. Nie zbyt lubię mocno kolorowe rzeczy, a cena jest bardzo wysoka :)
  Carly2589

  OdpowiedzUsuń
 7. Sukienka w ogóle mi się nie podoba i w dodatku jej cena odstrasza. Nie mam zamiaru jej kupować.

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie podoba mi się, kółeczka wyglądają niezwykle sztucznie, sukienka jakoś dziwnie prezentuję się na doll a w dodatku cena jest wyjątkowo wysoka. Nie zamierzam jej kupować.

  avril5460

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie podoba mi się. Nie pasuje mi jej rozszerzony krój, oraz kółeczka które stają się coraz większe/mniejsze....Dodatkowo okropnie leży na doll co już kompletnie odpycha, a cena...to kpina.

  MissMaGirls

  OdpowiedzUsuń
 10. Sukienka wg mnie bardzo ładna, na początku chciałam ją kupić lecz wstrzymałam się gdyż zobaczyłam perełkę kolekcji jaką była kokarda.

  agata1873

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!