poniedziałek, 23 czerwca 2014

Wybór dnia

Dzisiaj wyborem dnia została torebka ze sklepu Fendi. Moim zdaniem jej kolor jest świetny, jednak muszę jeszcze przemyśleć jej zakup- nie wiem czy 42sd za torebkę to nie za dużo.


Kupicie? Podoba Wam się?

12 komentarzy:

 1. Jest chyba najlepsza, ale nie aż tak żeby wydać na nią 40 sd.
  kreda2

  OdpowiedzUsuń
 2. Torebka według mnie jest swietna. Ma piękny kolor i ciekawy, praktyczny kształt. Jednak cena jest bardzo wysoka i odpycha mnie od zakupu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest bardzo ładna i ma naprawdę piękny kolor. Jednak raczej jej nie kupię, bo bardziej podoba mi się torebka za 60sd, a wydanie ponad 100sd na 2 torebki to lekka przesada.
  ....Yellow....

  OdpowiedzUsuń
 4. Torebka ta w sklepie rzuciła mi się od razu w oczy. Jest śliczna,ale jej wadą jest cena jak i mój deficyt stardollarów .

  Babykasiunia456

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest to absolutny hit Fendi Tribute. Po pierwsze zachwyca mnie kolor. Świetny kształt. Ciekawa zawieszka. Pasowałaby do wielu pastelowych stylizacji. Tylko nurtuje mnie pytanie czy warto jest wydać 40 sd na torebkę(!)? Niby piękna ale jakoś trudno mi zorganizować na nią budżet po tych wszystkich dostawach, a to na pewno nie koniec. W lipcu albo sierpniu powinniśmy spodziewać się wymiany LE. Do tego dochodzi Antidote oraz nowa dostawa Callie już w środę. Naprawdę, nie wiem czy warto.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jest bardzo ładna i ma ciekawy kolor. Niestety cena jest stanowczo za wysoka.

  OdpowiedzUsuń
 7. Torebka wygląda dość ładnie, ale jej cena przeraża i na pewno jej nie kupie. Nawet torebki LE są tańsze.

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo podoba mi się ta torebka, jest klasyczna czyli oznacza to że nie ma na niej jakiś błyskotek,zawieszek i innych tandetnych kiczy które odebrałyby cały jej wygląd.Jednak nie kupię jej tylko i wyłącznie ze względu na jej cene.

  agata1873

  OdpowiedzUsuń
 9. Jej kolor bardzo mi się podoba, ale nic po za tym. Nie noszę takich torebek na stardoll, jedynie kopertówki a cena mnie przeraża ;/
  Carly2589

  OdpowiedzUsuń
 10. Od razu wpadła mi w oko i już, już miałam ją kupić gdy zwróciłam uwagę na cenę...42sd za torebkę to stanowczo za dużo. Muszę się poważnie zastanowić nad tym zakupem.

  avril5460

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!