czwartek, 26 czerwca 2014

Wybór dnia

Dzisiejszy wybór dnia pochodzi ze sklepu It Girls. Jest nim strój kąpielowy w usta. Koszt jego zakupu wynosi 15sd. Osobiście strój nie podoba mi się i nie mam w planach jego zakup.


Przypadł Wam do gustu? Kupicie?

10 komentarzy:

 1. Strój kąpielowy nie podoba mi sie. Zazwyczaj nie używam ich w stylizacjach, a ten tego nie zmieni. Ma ciekawy krój, ale wzór w usta nie podoba mi sie. Cena jest wysoka, więc na pewno go nie kupie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zupełnie mi się nie podoba. Krój jest dość ciekawy, ale wzór i kolory jakoś nie przypadły mi do gustu. Poza tym rzadko używam strójów kąpielowych, więc ten także raczej mi się nie przyda.
  ....Yellow....

  OdpowiedzUsuń
 3. Brzydki, dość nietypowy krój, nie przekonał mnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mi również się nie podoba. Według mnie ma brzydki krój. Nie używam stroi kąpielowych w stylizacjach więc mi się nawet nie przyda.
  Carly2589

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie przyda mi się więc nie kupię

  OdpowiedzUsuń
 6. Strój nie podoba mi się. Ma brzydki krój i źle leży na doll. Nie mam zamiaru go kupować.

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 7. Podzielna zdanie dziewczyn,że również mi się nie podoba. Nie odpowiada mi wzór,krój,tak jak leży on doll też nie pasuje.Do stylizacji na pewno bym go nie wykorzystała.

  Babykasiunia456

  OdpowiedzUsuń
 8. Zgadzam się z przedmówczyniami. Musiałabym mieć chyba za dużo stardolarów żeby zmarnować je na ten strój :p Krój, wzór - wszystko jest w nim nie tak.

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo nie podoba mi się ten strój, ogólnie rzecz biorąc nie lubię strojów jednoczęściowych

  agata1873

  OdpowiedzUsuń
 10. Po pierwsze cena jest wysoka co jakoś mnie zniechęca. Po drugie nie używam stroi kąpielowych zbyt często. A po trzecie... Jakoś mi do gustu nie przypadł.

  avril5460

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!