środa, 9 lipca 2014

Stardollowe Talenty #9

m-lakLil

Hej :) Dzisiaj przedstawię wam m-lakLil pochodzącą z Arabii Saudyskiej. Ma ona 73 poziom i jest Royalty, a na Stardoll jest od 24 września 2010 roku. Projektuje fryzury oraz pieknie dekoruje pokoje. Oto kilka z nich:      

Jej scenerie rownież mi się spodobały :)
Co myślicie o m-lakLil? Czy zasłużyła na to miano?

13 komentarzy:

 1. Znam te doll. Jej niektóre pokoje naprawdę mnie zachwyciły. Co do projektów fryzur to prawie żadne mi się nie podobają, a scenerie są zwyczjne.

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo podobają mi się pokoje ! Są dopracowane w każdym szczególe i dają piękny efekt. Fryzury też są niczego sobie, chętnie zobaczyłabym takie u mojej doll. Scenerie również mi się podobają :)

  Folklora

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziewczyna ma talent , Jednak nie wiem czy zasługuje na to miano. Biorąc pod uwagę tamte dziewczyny,które były opisywane miały większy telent. Chodzi mi o projekty fryzur,ubrań bądź też scenerii . ta dziewczyna aż mnie tak nie zachwyca. Pokoje owszem są ładne i świetnie się prezentują,ale reszta niebardzo :)

  Babykasiunia456

  OdpowiedzUsuń
 4. Pokoje śliczne, ceny fryzur tanie, tylko może by polecać polskie dziewczyny w tym cyklu ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Pokoje są cudowne, doll też niczego sobie. Fryzury może nie zachwycają ale są ładne. Takie scenerie jest w stanie zrobić większość z użytkowników.

  ....Demi....

  OdpowiedzUsuń
 6. Swietne pokoje. Zasługuje na to miano

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeżeli chodzi o zmysł dekoratorski to dziewczyna ma wielki talent. Jednakże ani jej projekty ani scenerie nie przypadły mi do gustu. Jednakże na miano talentu zasługuje w 100%.

  avril5460

  OdpowiedzUsuń
 8. niektóre jej pokoje zapierają dech w piersiach, ma talent i to jest pewne, fryzury też nie są najgorsze. Moim zdaniem zasłużyła na miano :)
  sylwia77777

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo podobają mi się pokoje jej autorstwa. Trzeba mieć dużo cierpliwości i talentu by stworzyć takie cuda. Fryzury są ładne, ale dosyć przeciętne nie wyróżniają się wykonaniem ani pomysłem. Scenerie są całkiem ładne. Uważam, że zasługuje ona na miano stardollowego talentu :)

  Fremin

  OdpowiedzUsuń
 10. Ma cudowne pokoje *_* A co do scenerii to są zwyczajne:)
  Carly2589

  OdpowiedzUsuń
 11. Ciekawe projekty, pokoje (szczególnie drugi i przedostatni) oraz scenerie. Zdecydowanie zasłużyła na to miano.

  OdpowiedzUsuń
 12. Robo piękne wnętrza, projekty i scenerie też ma ładne :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Najbardziej podobają mi sie jej pokoje, które są genialne. Fryzury również są godne uwagi.

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!