czwartek, 31 lipca 2014

Zapowiedź

Na instagramie pojawiła się zapowiedź prawdopodobnie nowej kolekcji sklepu Royalty, która ma zawitać już jutro. Sukienka moim zdaniem wygląda ciekawie możliwe, że w nią zainwestuje (jeżeli cena nie będzie kosmiczna). 


A wy co o tym sądzicie?11 komentarzy:

 1. Sama nie wiem, dół jest uroczy, a góra trochę zbyt plastikowa. Mam nadzieję, że reszta kolekcji będzie trzymała się tej dolnej koronki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie podoba mi się ta sukienka i z pewnością jej nie zakupię. Natomiast na nowe ciuszki jak najbardziej czekam, a nuż będzie coś interesującego.

  OdpowiedzUsuń
 3. Też sądzę, że to będzie nowa kolekcja do Royalty. Sukienka wygląda dość ciekawie, ale poczeka i zobaczę jak będzie wyglądać reszta kolekcji.

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 4. To wiadome na 100% że będzie kolekcja Royalty. Jest kryształ a to chyba najbardziej istotna cecha tego sklepu. Ja mam mieszane uczucia co do tego sklepu, lecz nie wykluczam że coś mi się spodoba, bo mam np. piękną suknię maxi w takim pięknym morskim kolorze.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ciekawi mnie to :D dawno nie było w tym sklepie czegoś nowego,więc czekam z niecierpliwością. Również mam nadzieję,że ceny nie będą kosmiczne :D

  Babykasiunia456

  OdpowiedzUsuń
 6. Na dostawę czekam, ale nic z niej nie kupię.

  OdpowiedzUsuń
 7. Mi się ta sukienka nie podoba, za to jest wiele innych ciekawych rzeczy w sklepie. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie podoba mi się ta sukienka ;/
  Carly2589

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!