poniedziałek, 18 sierpnia 2014

Nowy sklep

Zgodnie z zapowiedzią dzisiaj do Starplazy trafił nowy sklep, który nazywa się Pals. Kupować w nim mogą niestety tylko Superstars, a ceny wahają się od 3sd do 38sd. W sklepie możemy znaleźć ubrania, meble oraz postaci, które wyglądają jak sławne osoby. Osobiście sklep mnie nie zachwycił i mam w planach zakup tylko dwóch rzeczy.
Co myślicie o tym sklepie? Kupicie coś?

10 komentarzy:

 1. Nie podoba mi się to, że stardoll powoli wraca do swojej dawnej struktury dzieląc wszystko na rzeczy dla SS i dla zwykłych użytkowników... stardollary i sarmonety są wystarczającym ograniczeniem (i brak możliwości wymiany walut w dwie strony).

  OdpowiedzUsuń
 2. Na kolana nie powala. Kolekcja taka sobie. Jeszczę zobacze w starplazie co jest i może coś kupię.

  anika258Love

  OdpowiedzUsuń
 3. Nic nie kupie, lalki są mi zupełnie niepotrzebne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślałam,że to będzie coś o wiele lepszego i dla wszystkich,ale cóż myliłam się.Ubrania są takie sobie i nie wiem czy coś kupię.

  Babykasiunia456

  OdpowiedzUsuń
 5. Kupiłam tylko czarne szpilki.
  MissBritney226

  OdpowiedzUsuń
 6. Sklep w ogóle mnie nie zachwycił. Myślałam, że będzie to coś lepszego, a tu takie rozczarowanie. Nie widzę w tym sklepie nic dla siebie.

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 7. Sklep nie za bardzo mi się podoba. Szkoda, ze mogą kupować tu tylko osoby z ss. Najbardziej podobają mi sie czarne szpilki i czerwony cardigan.

  OdpowiedzUsuń
 8. nie wiem dlaczego admini dodają już drugi sklep gdzie ciuchów prawie nie ma i mogą tylko kupować osoby ss. W ten sposób niektórych ograniczają i skłaniają nas do wydawania realnych pieniędzy. a co do sklepu nie podoba mi się
  sylwia77777

  OdpowiedzUsuń
 9. Raczej nie zrobię tu zakupów :)
  Carly2589

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!