piątek, 29 sierpnia 2014

Oceny Apartamentów

1. sweet0Monisia
Ładnie, ale jednak coś się tutaj gryzie. Do samej faktury pokoju nic nie mam, ale do dekoracji już tak.  Troszeczkę przesadziłaś z dopieszczeniem wnętrza, dałaś trochę za dużo drobiazgów. Zlikwidowałbym np.: kosz z gazetami, wszystkie kwiaty (rośliny mogą zostać) i paczkę z Chanel No.5. Zmieniłbym jeszcze tą poduszkę na kremowy/brązowy kolor. Reszta jest okej, a proporcje są w porządku.
Ocena: 3/5

2. DzikaNaomi
Co do tego wnętrza mam tylko jedno zastrzeżenie - widok w oknach jest dość ciekawy. Chodzi mi o to, że jest mało realistyczny. W sumie nie musisz tego zmieniać, bo pasuje idealnie do wnętrza, ale to trochę nierealistyczne. Kolorystyka i stylistyka odjęły mi mowę, wiedziałaś od początku do końca jak chcesz umeblować to wnętrze.
Ocena: 4/5

3. B.E.A.T.K.A
Kolejne świetne wnętrze, ale dobrze się ta seria zaczyna. Stylistyka tak jak w poprzednim wnętrzu, zapiera mi dech. Bardzo przyjemna dla oka kolorystyka daje świetne poczucie lekkości. Co do proporcji, to nie wiem od czego zacząć. Nie jest źle, ale jednak to krzesło czy ta szafka na środku pokoju są za duże. Wizualnie pokój prezentuje się bardzo dobrze.
Ocena: 4/5

4. klamar33
Ładne minimalistyczne wnętrze, jednak troszeczkę jałowe. Dlaczego? Otóż na ścianie jest dość pusto, lepiej by wyglądał jakiś obraz, niż ten wieszak. Mam wrażenie, że tym fotelem z Chanel Decor chciałaś wnieść do pokoju trochę różnorodności, niestety on tutaj zupełnie nie pasuje. Zamiast niego mogłabyś dać to niebieskie krzesło, a zamiast niebieskiego krzesła jakieś czarne lub białe. Kolorystyka i proporcje są w porządku. Uczepię się jeszcze widoku z okna, dodaj więcej roślin albo zrób zupełnie inny widok, bo aktualny widok jest skromny.
Ocena: 3/5


Za tydzień ocenię: 
xxprincessasxx
Miss_joanna11
szklanka9
starmarta12

10 komentarzy:

 1. Bardzo spodobał mi się 2 pokój :) Przypomina mi trochę jakby to był zatopiony statek. Świetny pomysł ! Zgadzam się z ocenami :))
  Carly2589

  OdpowiedzUsuń
 2. Apartamenty, które zostały dzisiaj ocenione są świetne. Widać,że mieliscie dużo chęci i pomysł na te wnętrza :D Najbardziej podoba mi się pokój nr.2 :)

  Babykasiunia456

  OdpowiedzUsuń
 3. Drugie wnętrze najbardziej mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 4. zgadzam się z ocenami, w tym poście prawie wszystkie pokoje są ładne

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 5. drugi pokój jest bardzo śliczny, co do trzeciego pokoju to widzę 3 paski : biały,szary i brązowy. nie podoba mi się.. co do ocen z niektórymi się zgadzam
  sylwia77777

  OdpowiedzUsuń
 6. Mi najbardziej podoba sie 2. Takie akwarium ;)

  Stella19878

  OdpowiedzUsuń
 7. Mi najbardziej spodobało się wnętrze nr 2 :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!