środa, 27 sierpnia 2014

Zapowiedź MSW

Dziś Admini na Instagramie opublikowali zapowiedź MSW. Bardzo się cieszę z tego powodu, ponieważ długo na niego wyczekiwałam i się doczekałam. ;) Z tego co wiem konkurs wystartować ma 29 sierpnia, czyli w ten piątek.
Cieszycie się?

10 komentarzy:

 1. moim zdaniem jest to bezsensowne, ludzie zaczynają spamować, jeden wielki chaos, a wygrywa osoba która jest sztuczną lalką (z włosów twarz, cycki), nigdy nie wezmę w tym udziału
  sylwia77777

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja nie czekam, dla mnie ten konkurs nie polega na wyborze najładniejszej doll lecz tej, która ma największy portfel na spam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie za bardzo. Każdy ma małe szanse na wygraną. Pamiętam jak byłam mała i cały czas miałam nadzieję, że wygram. To było śmieszne... W każdym razie, nie mam zamiaru brać w tym udziału :)
  //BereshkaSZ

  OdpowiedzUsuń
 4. Trzeba się uzbroić w cierpliowość z tym spamem. Wiadomo każdy chciałby wygrać,ale to juz przesadne . Zbytnio nie czekam.

  Babykasiunia456

  OdpowiedzUsuń
 5. Tylko nie to...... stardoll znowu popadnie w szał, spamy....

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie mogę się doczekać chociaż i tak wiem, że nie mam szans.

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie zbyt lubię MSW. Zawsze mają szansę te dziewczyny co wydają "kupę" kasy na to żeby wygrać. Denerwują mnie też te spamy w księdze gości. Jak byłam mniejsza to tak jak @Penelophe MSS byłam przekonana, że wygram xd Chyba nie wezmę udziału nie mam szans i cierpliwości na ten konkurs :D
  Carly2589

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie biorę udziału w tej fabryce spamu, aczkolwiek nie mogę się doczekać bo zamierzam kreatywnie odpisywać spamatorom.

  OdpowiedzUsuń
 9. Hehe ja tez. To bedzie moje pierwsze w zyciu MSW, ale jak mi do ksiegi pisza "Zaglosuj na mnie na NCG" to mnie skreca. Tez bede opisywac spamatorom :D

  Stella19878

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!