czwartek, 4 września 2014

Miss Stardoll World 2014

Najbardziej wyczekiwany konkurs Stardoll ruszył- chodzi oczywiście o Miss Stardoll World. Pierwszy etap będzie trwał do 24 września, półfinał zakończy się 21 października, a finał zacznie się tego samego dnia- niestety nie wiadomo do kiedy będzie można oddawać swoje głosy na finalistów (przynajmniej ja nie znalazłam takiej informacji). W tym roku realne nagrody to torebka oraz biżuteria firmy Mawi. Poza tym nagrody są jak co roku- stardollary, starmonety, szarfy i korony, jakieś ubrania a dla zwycięzcy dodatkowo jego własna ubieranka. Więcej informacji oraz darmowe upominki możecie znaleźć TUTAJ.  Osobiście nie planuję wziąć udziału w konkursie- nie chcę spamować nikomu no i pewnie wygra jakaś Turczynka, która ma nie wiadomo ile stardollarów (bez urazy jeśli ktoś z Was pochodzi z Turcji). Życzę wszystkim chętnym powodzenia i jak najmniej spamu w waszych Księgach Gości ;)
 Macie zamiar spróbować zostać Miss Stardoll World?

7 komentarzy:

 1. Ja nie będę się starać o to miano, bo i tak nie mam szans.

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie mam zamiaru brac w tym udzialu.

  OdpowiedzUsuń
 3. No niestety ten konkurs nie jest fajny ze względu na to,że wygrywają " perfekcyjne " dollki.Ja do nich nie należę i odbiorę tylko darmowe ubrania :)

  Babykasiunia456

  OdpowiedzUsuń
 4. Również podzielam twoje zdanie. Zawsze wygrywają ci co mają najwięcej kasy. Na razie tylko jedna osoba dała mi wpis odnośnie MSW, ale nie długo pewnie będę miała tego baaardzo dużo.
  Carly2589

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja spróbuje przynajmnie przejść 1 etap bo wiem że na wygraną nie mam szans ale zawsze warto spróbować.
  Proszę głosujcie na mnie!! Odwdzięczę się. :)
  Agness7

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!