piątek, 5 września 2014

Oceny Apartamentów

Przepraszam za to, że post nie pojawił się w piątek. Miałem go dokończyć po powrocie ze szkoły, ale byłem zbyt zmęczony aby cokolwiek zrobić. Chciałbym też powiadomić, że jestem prawie pewien odejścia ze stanowiska. Nie mam już czasu na pisanie postów, nawet nie mam czasu żeby włączyć komputer. Nie mówię, że jestem w 100% pewien tego, że odchodzę. Muszę się z tym przespać i trochę zastanowić. Po za tym, zalegam na tym miejscu już prawie rok, wolałbym oddać to stanowisko komuś nowemu i dać mu szansę. Za tydzień powinno się wszystko wyjaśnić. :P

1. xxprincessasxx
Lekkie, przyjemne wnętrze idealnie wręcz podkreślone czarną podłogą i oknem. Kolorystyka i stylistyka nie mają błędów, ale proporcje już tak. Stolik i kwiaty znajdujące się na nim są odrobinkę za duże. Zmieniłbym położenie psa lub bym go zlikwidował, dodałbym także biały futerkowy dywan Wizualnie pokój prezentuje się bardzo dobrze.
Ocena: 4/5

2. Miss_joanna11
Zacznę od ściany - bardzo fajny pomysł i dobre wykonanie za co duży plus, ale niestety na tym się chyba kończy dobra strona pokoju. Podłoga w sumie też jest dobrym pomysłem, ale nie jest dokończona przy drzwiach i jest już przytłaczająca, może biały dywan będzie lepiej wyglądał.  Co do mebli to nie ma ich za wiele - jest dość pustawo, do tego ta sofa i stolik nie pasują.
Ocena: 2/5

3. szklanka9
Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to różnica w wysokości ściany - po jednej stronie łóżka listwa podłogowa jest widoczna, a po drugiej już nie. Proporcje i stylistyka są w porządku, ale kolorystyka już nie za bardzo. Wnętrze jest zbyt cukierkowe, dodałbym może jakiś ciemny element aby podkreślić pokój, ale bez przesady.
Ocena: 3/5

4. starmarta12
Ojojoj od czego by tutaj zacząć? Po pierwsze - proporcje, wszystko jest za duże, po prostu za duże. Kolorystyka i stylistyka zresztą też leżą. Prawie nic do siebie nie pasuje, szafka i okap wiszące na oknach nie są realistyczne, no nie wiem nawet jaką dać ocenę.
Ocena: 1/5

Za tydzień ocenię:
Weronikao99
asiap_163
konora10
Cola342

1 komentarz:

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!