poniedziałek, 15 września 2014

Zmiany + ankieta

Mamy dla Was krótką ankietę dotyczącą "wyboru dnia". A mianowicie, chodzi o to, że rozważamy zaprzestać pisanie tego typu postów. Doszliśmy do wniosku, że te posty nie wnoszą za dużo i w sumie o niczym ciekawym nie informują. Poza tym te posty są najrzadziej czytane i komentowane. Jednak mimo wszystko wahamy się, czy je usunąć, czy nie dlatego pytamy Was drodzy czytelnicy co mamy zrobić? Jest jeszcze jedna kwestia dotycząca tej zmiany- może zdarzyć się tak, że na Stardoll kompletnie nic się nie dzieje, więc te posty sprawiały, że na blogu przynajmniej raz dziennie pojawiał się jakiś artykuł. Aby zapobiec takiej sytuacji, że na blogu w przeciągu jednego dnia kompletnie nic nie zostanie napisane pomyśleliśmy, że jeśli na Stardoll nie pojawi się żadna nowość warta opisana, zapowiedź, spoiler itp. to pojawi się post z jakimś drobnym losowaniem, bądź mini konkurs, żeby ten jeden post dziennie pojawił się na blogu. Jest to również korzystne dla Was, bo będziecie mieć okazję, żeby coś wygrać. Głosy możecie oddawać do poniedziałku włącznie(15.09.2014)Jeśli macie jakieś pomysły dotyczące tego, bądź czegokolwiek na blogu piszcie w komentarzach- Wasze zdanie jest dla nas bardzo ważne i mam nadzieję, że weźmiecie udział w tej krótkiej ankiecie :) 


7 komentarzy:

 1. Moim zdaniem na blogu mało się dzieje. Powinniście dodać jakieś działy typu: stylizacje, metamorfozy czy przegląd szaf.

  Miss_joanna11

  OdpowiedzUsuń
 2. Zagłosowałam na tak.

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam się z Isia , może powrócicie do Hot/Not stylizacji itp :)

  Babykasiunia456

  OdpowiedzUsuń
 4. Ta jak osoby wyżej uważam żebyście dali hot or not lub metamorfozy żeby trochę ożywić tego bloga! :) Decyzja zależy od was, ale ja się zgadzam z osobami powyżej xd
  Carly2589

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!