piątek, 31 października 2014

Porady Stylisty

Boska-
Ma problem z tymi rzeczami:

Moje propozycje wykorzystania:

Ostatnio nie poszło mi najlepiej. Mam nadzieję, że teraz nie jest tak źle jak wtedy. Szkoda, że masz tak mało rzeczy - 3 strony ubrań i 4 dodatków. Ciężko było coś dobrać. Zamieszczam dwie wersje drugiej stylizacji, bo nie wiem czy lepiej z apaszką czy bez.

Zastanawiam się czy ktoś czyta to co piszę po stylizacjami. Rozumiem Waszą krytykę odnośnie poprzedniego postu, ale jak każdy, mam gorsze dni - czasem czuję się lepiej, czasem gorzej - i w związku z tym nie zawsze wszystko wychodzi dobrze.

Szczególną przykrość sprawił mi ten komentarz:
Stylizacje mi się nie podobają.Kiepska z ciebie stylistka. Musisz się bardziej postarać.:P
Nie będę podawać autora, bo to nie ma większego znaczenia. Bardzo zraziła mnie niesprawiedliwość osoby, która to napisała. Bo czy Picasso jest oceniany na podstawie jednego dzieła ? I czy wszystkie jego obrazy są świetne ? Nie. Jednakże pomimo tego, iż w jego dorobku znajdują się niezbyt udane obrazy, uznawany jest za mistrza kubizmu. Oczywiście nie porównuję się do wielkich artystów - do tego mi daleko. Chodzi mi po prostu o to, że nie ocenia się osoby na podstawie jednego obrazka. 

12 komentarzy:

 1. Zgadzam się z tobą w 100 %. Poprzednie nie były wcale złe. Te za to są REWELACYJNE. Jesteś mistrzynią *_*
  ups1bling

  OdpowiedzUsuń
 2. Stylizacje według mnie nie są zbyt dobre, ale najlepsza wydaje mi się ostatnia.

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 3. Te stylizacje są lepsze od poprzednich, ale nieidealne :P

  SingerAlex15

  OdpowiedzUsuń
 4. Poprzednie stylizacje nie bły rewelacyjne, ale tymi trochę nadrobiłać, podoba mi się ostatnia najbardziej, a w pierwszej nie podoba mi się góra. :)
  MoveYourBody7

  OdpowiedzUsuń
 5. Z każdym kolejnym razem poprawiasz się i idzie Ci coraz lepiej ! ;) Stylizacja nr.3 jest ładna :D

  babykasiunia456

  OdpowiedzUsuń
 6. Lepiej jest niż ostatnio ale jednak coś mi w nich nie gra. Pierwsza stylizacja to takie troche wszystko pomieszane, jedyne co ze sobą współgra to kolory. W drugiej apaszka wcale nie pasuje, nie mowiąc już o tym że w 2 i 3 ta sukienka jest zbędna bo jej wcale nie widać.
  elena.gilbert97

  OdpowiedzUsuń
 7. A mi wciąż brak słów. Pewnie urażę teraz twoje delikatne uczucia, ale skoro chcesz pisać na OCOM'ie to musisz się liczyć z tym, że ludzie będą Ci obrabiać dupę do końca :p Tym bardziej jeśli twoje stylki nie są górnych lotów. Przez poruszony w poście temat komentarza, który Cię uraził dajesz znak, że nie dajesz sobie rady z hejtami i konstruktywną krytyką. Ja nie mam zamiaru kłamać. Stylki znów mi się nie podobają, w pierwszej pasuje teoretycznie tylko apaszka (szkoda, że z tej samej kolekcji co spódniczka), w drugiej/trzeciej (które są prawie takie same) coś ruszyło, ale chyba nie wyszło tak jak miało. Sukienka, która miała zostać wyeksponowana została zakryta przez inną. A no i pozdrawiam wszystkich, którzy piszą "Rewelacja", "Cudne", "Jesteś mistrzynią" itd. :*

  OdpowiedzUsuń
 8. Stylizacje nie są złe, aczkolwiek zgodzę się z osobą wyżej, że sukienkę zamiast pokazać to ją ukryłaś .

  paula1908

  OdpowiedzUsuń
 9. O! Ja! Jak miło ^^ Dla mnie stylizacje są extra:). Niewiem dla mnie 3 strony ubrań to dużo xD Może dla tego ,że konto założyłam sobie niedawno (chyba w te wakacje). Ale postaram nieco się wzbogacić ;) Bardzo mi pomoglaś, dziękuję .


  Boska-

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!