piątek, 21 listopada 2014

Porady Stylisty

konwalia.19

Moje propozycje wykorzystania :
Cóż, dziś się zbytnio nie wysiliłam, gdyż mam grono wiernych krytyków i nie chcę ich zawieść. ;)  
 

Musiałam pominąć dwie osoby z kolejki, ponieważ rzeczy z którymi mają problem nie znajdowały się w opisanym miejscu i nie wiedziałam o które ubrania dokładnie chodzi.

12 komentarzy:

 1. Pierwsza stylizacja ładniejsza.
  misskasia678

  OdpowiedzUsuń
 2. Stylizacje podobają mi się :D Pierwsza najbardziej ;)

  Babykasiunia456

  OdpowiedzUsuń
 3. Widzę, że robisz postępy.
  Moim zdaniem w stylizacji 2 kolorystycznie nie pasuje torebka.A tak to nie mam większych zastrzeżeń . :D W 1 stylizacji podoba mi się połączenie tej spódniczki z bluzką ,jest po prostu świetne :)

  SingerAlex15 twój wierny krytyk :D

  OdpowiedzUsuń
 4. dzisiaj już o wiele lepiej niż poprzednimi razy :) i właśnie , że się wysilaj i pokaż nam (krytykom), że na wiele cię stać i wcale nie jesteś złą stylistką :) jak na razie z każdym kolejnym postem idzie ci coraz lepiej i osobiscie jestem ciekawa , czym nas wszystkich jeszcze zaskoczysz :)
  elena.gilbert97

  OdpowiedzUsuń
 5. Ładne stylizacje, widać, że się starasz i masz do tego potencjał. Ślicznie i oby tak dalej :)
  Carly2589

  OdpowiedzUsuń
 6. Cóż mi się bardzo podoba gdyż te ubrania są naprawdę trudne do wykorzystania a tobie się udało:)
  Lady_Gilbert

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie jest tak źle, skromnie, ładnie :)

  paula1908

  OdpowiedzUsuń
 8. Powinnaś trochę zmienić nastawienie, bo zataczasz błędne koło. Krytykują mnie -> nie będę się starać, a żeby nie zmienili o mnie opinii -> ludzie nadal będą Cię krytykować, a Ty nadal będziesz się wściekać. I tak będzie, dopóki wściekła i zniechęcona nie opuścisz bloga. Jeszcze się na świecie taki nie pojawił, żeby każdemu dogodzić. Ale poddawanie się na starcie to najgorsza rzecz, jaką możesz zrobić. Trzymam za Ciebie kciuki i Ci kibicuję, bo zdaję sobie sprawę, że masz bardzo trudne zadanie. Ale to nie znaczy, że masz robić stylizacje "żeby zrobić", bo tak naprawdę to tylko pogorszy sprawę. Staraj się ze wszystkich sił i pracuj ciężko, a na pewno zostanie Ci to wynagrodzone. Tylko się nie poddawaj, nawet jeśli ktoś popsioczy, że mu nie pasuje. A z niektórych negatywnych komentarzy (oczywiście konstruktywnych) możesz się wiele nauczyć i cały czas stawać się lepszą!
  Życzę Ci wiele sukcesów i powodzenia!

  konwalia.19

  OdpowiedzUsuń
 9. Tylko, że ja się nie wsciekam ;) to tylko gra, świat wirtualny, a więc nierealny :) poza tym mam własną swiadomosc, że nie jestem taka słaba za jaką niektorzy mnie tu mają. Prowadziłam taki dział na innym blogu i tamci czytelbicy unocnili mnie w przekonaniu, że nie jestem kiepska :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Pierwsza stylizacja jest naprawdę ładna, a druga też jest całkiem niezła, ale byłaby lepsza gdybyś dała inną torebke.

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 11. gdzie można się zgłaszać?

  Ania_Miszcz

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!