sobota, 1 listopada 2014

Zmiany w regulaminie Stardoll

Od około miesiąca na Stardoll obowiązują lekko zmienione przepisy. Niby informacja dosyć stara, ale wydaje mi się, że warto o niej wspomnieć. Strzelam, że rzadko zaglądacie do tej zakładki, więc lepiej uświadomić Wam parę rzeczy, zanim jakby się mogło wydawać "za nic" usuną Wam konto. Zmiany:
- zakaz korzystania z proxy,
- nie wolno projektować intymnych części ciała, papierosów,narkotyków itp.
- na Stardoll nie możecie podawać adresów do stron takich jak Facebook, Instagram, ask itd., wydaje mi się, że dotyczy to również adresów blogów, więc jeśli macie jakiś w swojej prezentacji, to radzę go usunąć, albo napisać tylko nazwę bloga.

Największa zmiana to chyba zakaz używania proxy, więc pamiętajcie:
KAŻDĄ DARMÓWKĘ Z UŻYCIEM PROXY ROBICIE NA WŁASNE RYZYKO.
Poza tym według mnie to trochę niefajnie, że Admini zmienili regulamin bez uprzedzenia nas o tym- zero wiadomości na portalach społecznościowych, czy w skrzynkach pocztowych, ani na Starblogu. Ktoś przez nieznajomość nowych zasad mógł stracić konto, no ale cóż- nieznajomość prawa szkodzi. Mam nadzieję, że następnym razem Administracja powiadomi nas o zmianie przepisów.

Wiedzieliście o tych zmianach?

16 komentarzy:

 1. Sama nie wiedziałam o tych zmianach. Dzięki za powiadomienie
  qwerty1119

  OdpowiedzUsuń
 2. - zakaz korzystania z proxy
  Fajnie... Admini zawsze nas kochają ;) Zawsze przecież dzielą wszystko po równo i nie dlatego korzystamy z proxy ^_^ A adresu bloga nie usunę, bo nie widzę tu wymienionego bloggera (blogspota), jak będą mieli jakieś zastrzeżenia, to ,,pójdę się kłócić'', argumentując to, że nie ma tu wymienionego tego,a raczej blog to co innego niż skype xD Dobrze, że napisałaś o tym ^^
  gaga0707

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobrze, że o tym napisałaś, bo nagle by wszystkim pousuwali konta i byłoby nieciekawie XD

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgadzam się. Trochę " chamsko" to zrobili,ale cóż tak musi być najwidoczniej.

  Babykasiunia456

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie wiedziałam o tym. Dzięki za info. Na adminów jak zawsze można liczyć.

  OdpowiedzUsuń
 6. Chyba nikt o tym nie wiedział. Brawa dla adminów za informowanie o zmianach regulaminu.
  elena.gilbert97

  OdpowiedzUsuń
 7. Dobrze, że o tym napisałaś, nie wiedziałam nic o tym.

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja szczerze to nigdy nie robiłam darmówek, ponieważ nie podobają mi się.
  misskasia678

  OdpowiedzUsuń
 9. A co z poprzednimi darmówkami robionymi w przeszłości? Za to też grozi nam usunięcie konta, czy to liczy się od teraz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mam pojęcie, jak oni to chcą sprawdzać, za stare nie mogę ukarać. Powołam się na stare prawo rzymskie- prawo nie działa wstecz ;) Poza tym ostatnio robiłam darmówkę na innym koncie i póki co żyje i ma się dobrze, ale zawsze jakieś ryzyko jest, chociażby, że przez proxy wirusa złapiesz, dlatego ważne jest, żeby zawsze wylogowywać się z tych stron :)

   Usuń
  2. Ta zmiana wcale nie jest zła, gorsze jest niepoinformowanie o tym, ale może uda się zapobiegać dzięki temu włamaniom na konta użytkowników i innym problemom tego typu... Darmówki i tak nie są za ładne, a przeżyć bez nich można. Pewnie chodzi też o spam, który uniemożliwia normalne korzystanie ze strony. Jeśli ktoś jest "sławny", to w jego kg na dzień może być nawet 500 powiadomień z czego 90% to czysty spam...

   Usuń
 10. Nie wiedziałam o zmianach dowiedziałam się dopiero jak napisaliście , że darmówki robimy na własną odpowiedzialność :/

  OdpowiedzUsuń
 11. Dobrze, że napisałaś na blogu o tych zmianach. Teraz już nie zrobię żadnej darmówki, a co do zmian to beznadzieja
  Carly2589

  OdpowiedzUsuń
 12. Bardzo mało osób wie o zmianach w reglaminie, co źle skutkuje na korzyśc adminów. O każdej zmianie w regulaminie należy poinformować osobę korzystającą z danych usług, w tym przypadku użytkowników tego portalu, inaczej jest to na pewno niezgodne z polskim prawem, nie jestem pewna jednak jak to wygląda w innych krajach, ale sądzę, że jest podobnie.
  MoveYourBody7

  OdpowiedzUsuń
 13. Nie robię darmówek ,więc jest mi to obojętne. Admini powinni jednak nas o tym poinformować, a nie sami mamy się dowiadywać .

  SingerAlex15

  OdpowiedzUsuń
 14. Fajnie że nas poinformowali :) (sarkazm)
  Lady_Gilbert

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!