czwartek, 4 grudnia 2014

Hot or Not

Witajcie!


Zgodnie z naszą czwartkową tradycją rozpoczynamy Hot or Not. 
Dzisiaj swoje stroje pokażą nam Elena.Gilber97, DzikaNaomi i Carly2589 :)
Zobaczmy ich stylizacje! :)


elena.gilbert97

Frytasna1997: Bardzo lubię kurtkę, którą masz na sobie. Urozmaica ona wiele stylizacji, jest ciuchem wartym zakupu. Jednak u Ciebie nie za dużo pomogła. Pierwsze uczucie? Stylizacja jest mdła. Użyłaś takich kolorów bez żadnego wyrazu. Może gdybyś zmieniła spodnie, stylizacja byłaby całkiem niezła. Ode mnie Hot/Not.

konwalia.19: Stylizacja nie przypadła mi do gustu. Założyłaś fajną kurtkę i dobre buty. Ale osobiście zmieniłabym całą resztę. Kolor bluzki jest.. nijaki. Tworzy pod kurtką trochę bezkształtne pole. W tym połączeniu nie podoba mi się również torebka, która dziwnie wystaje spod kurtki. Te spodnie nie wyglądałyby tak źle, gdybyś może zmieniła długość i kolor bluzki. Przepraszam Cię, ale dzisiaj ode mnie Not :(

DzikaNaomi
(wzięłam stylizację z pokoju z białym tłem)


Frytasna1997: Twoja medoll przyciąga wzrok, podoba mi się połączenie tej fryzury i koloru skóry. To bardzo urozmaica cały look. Klasyczna czarna marynarka to must have, sukienka z Chanel i szal, który przełamuje elegancję. Okulary przeciwsłoneczne stwarzają styl gwizdy. Podoba mi się ta stylizacja :). Ode mnie Hot z małym minusem za te brelok :p

konwalia.19: Bardzo podoba mi się Twoja stylizacja. Jest elegancka i dobrze wyważona, tzn. że z niczym nie przesadziłaś :) Nie ma zbędnego przepychu, czy jakiś nieprzemyślanych elementów. Świetna torebka i naszyjnik, oraz świetny makijaż! Ode mnie Hot :)

carly2589

Frytasna1997: Dla niektórych taki styl może być trochę kiczowaty, ale mi się podoba. Męskie marynarki oversize są hot! W tym przypadku creepersy jak najbardziej na tak. Kapelusz pasuje do marynarki. Jednak zmieniłabym tą torebkę na jakąś inną. Ode mnie Hot- ; ))

konwalia.19: Doskonała! Według mnie to dziś najlepsza stylizacja! Fajna, dość prosta, ale na pewno nie nudna. Cudowna marynarka, doskonałe buty (plus za pomysł) i fajne dodatki! Nie mam się do czego przyczepić, nawet gdybym chciała. Wielkie HOT!

Zgadzacie się z naszymi ocenami? Która stylizacja przypadła Wam najbardziej do gustu?

Za tydzień w HoN:
weronikadyndi
pipi022
Kicia1912

11 komentarzy:

 1. Zgadzam się z ocenami :)
  Lady_Gilbert

  OdpowiedzUsuń
 2. Oceny jak najbardziej trafne ;)

  Babykasiunia456

  OdpowiedzUsuń
 3. Moim skromnym zdaniem najlepsza jest 3 stylizacja ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mi podoba się najbardziej stylizacja nr 3 i 2. 1 mi się nie podoba
  Ania_Miszcz

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgadzam się z ocenami:)

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję za ocenę :)
  Carly2589

  OdpowiedzUsuń
 7. W pierwszej drażni mnie ta torebka. I jest to zdecydowanie najgorsza stylizacja. Trzecia najlepsza :)

  paula1908

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!