piątek, 12 grudnia 2014

Stardollowe Talenty


Witajcie. Od dzisiaj co piątek będą ponownie pojawiać się stardollowe talenty. Nastało kilka zmian. Nie będę numerować postów. Co do zmian to także nie będę pisać wstępów typu "Witajcie dzisiaj..." tylko będę dodawać obrazek z tą osobą z napisem "SD Talenty" oraz jej nickiem. Bez zbędnego rozpisywania się przejdźmy do tematu.
Izabelach to szesnastoletnia dziewczyna z Łodzi. Na stardoll dołączyła 1 kwietnia 2010 roku. Jak mówi jej nick ma na imię Izabela. Nie raz była CG, czy dostała nagrodę za najlepszy projekt. Jest ona wspaniałą projektantką, dekoratorką jak i graficzką. Jej największym wyróżnieniem jest zajęcie 3 miejsca w MSW 2013. Wygrała także konkurs graficzny Opodal oraz zgarnęła każdą nagrodę za HOT pracę.
Jej apartament jest po prostu przepiękny, a oto kilka jej pomieszczeń:
(kliknij na obrazek aby powiększyć)
 

Robi wrażenie, prawda? Który z powyższych pomieszczeń najbardziej Wam się podoba? Moim zdaniem pierwszy i trzeci pokój dzienny :) A to jej kilka najlepszych projektów fryzur oraz tatuaży:
Robią wrażenie. Strasznie podoba mi się ten tatuaż z ptaszkami. Wspomniałem także, że robi ona grafikę. Przyjrzyjmy się paru jej grafikom:


Śliczne, prawda? Tak oto dobiegł koniec dzisiejszego postu. Do zobaczenia, za tydzień. Życzę udanego weekendu ;)
 Który jej projekt oraz która grafika najbardziej Wam się podoba? Co o niej sądzicie? Słusznie zasłużyła na miano Stardollowego Talentu? Co sądzicie o nowym "wyglądzie" postu oraz powrocie?

13 komentarzy:

 1. Dołączyła w 2014 r. i zgarnęła trzecie miejsce MSW '13? Ciekawe...

  OdpowiedzUsuń
 2. Talent ma. Jeśli chodzi o pokoje podoba mi się pierwszy i czwarty. A co do fryzur to są średnie. Jakoś nie mój gust XD Czy zasługuje na miano? Chyba tak :) I nawet ciekawy jest nowy wygląd posta :)

  Babykasiunia456

  OdpowiedzUsuń
 3. Izabelach bez wątpienia ma talent, ale już każdy o niej słyszał. Może warto odkrywać mniej nieznane talenty?
  DzikaNaomi

  OdpowiedzUsuń
 4. Izabelach bez wątpienia ma ogromny talent, jest świetną projektantką.

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne pokoje i nagłówki wszystko XD Ma talent i to wielki, ale zgadzam się z Pauliną :)
  Carly2589

  OdpowiedzUsuń
 6. Niewątpliwie ma talent :) Śliczne projekty, śliczne pokoje, śliczne grafiki... Oby tak dalej! :D

  OdpowiedzUsuń
 7. utalentowana stardollowiczka :) urzekł mnie pokój z mostem, tatuaż z ptaszkami jest śliczny :) pierwsza i druga grafika najlepsze :p i właśnie chyba jest błąd, bo dołączyła w 2014 a zgarnęła 3 miejsce w MSW 2013 ??
  elena.gilbert97

  OdpowiedzUsuń
 8. Słusznie zasłużyła na miano stardollowego talentu. Gdy zobaczyłam jej pomieszczenia zachwyciłam się !!! Też chciałabym mieć tak piękny apartament :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Pokój NY jest świetny, zawsze zazdrościłem takim pomysłowym osobom. :(
  Feliksowy

  OdpowiedzUsuń
 10. Pokój z mostem jest prześliczny <3 Izebelach ma talent i to zdecydowanie . Osiąga sukcesy i to jest najważniejsze ;)

  paula1908

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!