niedziela, 18 stycznia 2015

Informacje na temat reklam


PROSZĘ O PRZECZYTANIE DO KOŃCA, BARDZO WAŻNE INFORMACJE!

Jak już wiele osób wie, od niedawna na naszym blogu funkcjonuje Google AdSense, czyli możliwość zarobku dla właścicieli bloga poprzez klikanie czytelników w reklamy. Mówiłem to wcześniej, ale powtórzę jeszcze raz - dla niektórych może wydawać się to zdzierstwem i "sprzedaniem się" bloga, lecz reklamy nie są nam po to! Możliwość zarobku ułatwi nam fundowanie nagród dla naszych czytelników - dla was. Może przybliżę wam kilka ważnych zasad AdSense, tak dla pełnego zrozumienia. Po pierwsze, pewnie zapytacie "Po co każecie nam klikać w te reklamy, jak możecie sobie poklikać w nie sami i zarobić kasę! Nie angażujcie nas w to!". Otóż moi drodzy, to tak nie działa. Owszem, jeśli sam kliknę w swoją reklamę, wpłyną mi za to pieniądze, lecz jest to wbrew zasadom Google AdSense i za coś takiego moje konto może zostać usunięte i zdyskwalifikowane z tego oto programu. Pewnie zapytacie - "Jak google to sprawdzi?". Jak wiadomo namierzanie jest w tych czasach szeroko rozwinięte, choćby przez adres IP. Po drugie, bardzo istotny fakt. Aby wypłacić pieniądze zarobione z tego oto programu AdSense kwota zarobków musi przekroczyć próg 300 zł! Tak moi drodzy, pewnie ta informacja was zdziwiła, to bardzo dużo pieniędzy. No właśnie, więc jeśli chcecie dostać jakiekolwiek nagrody od nas, to pamiętajcie o tym, żeby wchodząc na bloga chociaż raz wejść w reklamę. Uwierzcie, że prowadzenie takiego bloga jest niezmiernie trudne. Samemu trzeba fundować wszystkie nagrody, płacić za wygląd bloga + do tego dochodzi wielkie poświęcenie czasu. A wracając do progu zarobków, to będąc naprawdę szczerym przez ostatni czas udało nam się zarobić jakieś plus, minus 30 złotych. Czyli żeby zafundować wam jakąkolwiek nagrodę materialną potrzeba jeszcze co najmniej 270 złotych aby pieniądze wypłacić i móc nimi dysponować.

Dlatego teraz, gdy już wszystko jest wyjaśnione co do szczegółu, z tego miejsca bardzo was proszę :

Jeśli wejdziecie na bloga, chociaż raz kliknijcie w reklamę!

Dla was jeden klik, po którym możecie zamknąć okienko, a dla nas wielkie wsparcie finansowe i kolejny krok do przodu, aby zrealizować super nagrody dla was. Niestety bez waszego zaangażowania to niemożliwe.

To tyle, jeśli macie jeszcze jakiekolwiek pytania - jestem aby wam pomóc! :)

10 komentarzy:

 1. Bedziemy staraly sie pamietac o klikaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kliknęłam, ale rzadko wchodzę w te reklamy, ponieważ wydają się podejrzane :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Reklam nie masz się coś obawiać. Nie są podejrzane, ponieważ dostarcza je google. Wszystkie są moderowane i sprawdzane. Zresztą ja też reklamy moderuję i dostosowuje, które mogą wyświetlać się na blogu. WIęc nic wam nie grozi :)

   Usuń
 3. Mam pytanko . Czy jest jakiś limit na klikanie ? Z chęcią pomogę i mógłbym pokilkać więcej niż raz.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla dobra ogółu też sobie poklikam ;)
  czarnawojna

  OdpowiedzUsuń
 5. Aaa! Czy wiecie ile kliknięć to ile złoty? Np. 1 kliknięcie to złotówka czy jak? :)
  czarnawojna

  OdpowiedzUsuń
 6. Kliknąłem, proszę mnie docenić. XD
  Feliksowy

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!