poniedziałek, 26 stycznia 2015

Nowa dostawa do DOT

Dzisiaj w DOT pojawiła się nowa dostawa. Obejmuje ona jedno piętro. Ceny są takie jak zawsze. Odcienie kosmetyków to róże i fiolety. Przypuszczam, że ma to związek z nadchodzącymi walentynkami lub po prostu administratorzy zauważyli swoje zaniedbanie w kwestii kosmetyków na Stardoll. Czy też sądzicie, że admini nie dbają o nasze zasoby kosmetyków? Strasznie mi brakuje regularnych dostaw do DOT.Co sądzicie o dostawie?
Kupicie coś?

7 komentarzy:

 1. Do Walentynek jeszcze trochę, ale rzeczywiście kolekcja utrzymana jest w słodkich kolorach.
  Może coś kupimy, choć raczej odwiedzamy DOT, gdy robimy stylkę i brakuje nam jakiegoś kosmetyku.

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę,że to już na Walentynki ta dostawa :) Odcienie są całkiem całkiem. Zapewne kupię jakąś szminkę lub róż do policzków ;)

  Babykasiunia456

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja tam nie ubolewam nad rzadkimi dostawami,ponieważ szkoda mi sd i mało kosmetyków kupuje, a jak to robię to staram się korzystać z wyprzedaży. Podoba mi się różowa szminka, puder i cień tego samego koloru :p

  paula1908

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczerze mówiąc bardzo ucieszyłam się z powodu nowej dostawy, ponieważ kupuje kosmetyki m.in od DOT. Moim zdaniem administratorzy powinni bardziej dbać o dostawy kosmetyków na stardoll. Co do kupna zastanawiam się różową szminką i fioletowym pudrem.
  Diana2red

  OdpowiedzUsuń
 5. Kolekcja jest ładna, typowo walentynkowa, ale na razie chyba nic nie kupię. Żadkp używam kosmetyków.

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 6. Mi się osobiście dostawa nie podoba :/ Reklama była bardzo zachęcająca, a później się zawiodłam :( No ale cóż..

  Aliceexx

  OdpowiedzUsuń
 7. Raczej nic nie kupię, mam masę kosmetyków jeszcze ze starych dostaw; no a produkty są okej, takie, jak zawsze - dostawy od dot mają to do siebie, że różnią się tylko kolorem i fajnie by było, gdyby już nie znikały, zwłaszcza, że kosmetyków nie można sprzedawać ani kupować.
  Feliksowy.

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!