środa, 28 stycznia 2015

Nowe Callie's Picks

Dnia dzisiejszego do Starplazy weszła nowa kolekcja Callie's Picks. Nosi nazwę "Moves Like Jagger". Ubrania są bardzo dziwne, jednak jest parę perełek takich jak brązowa wersja platform Archive lub brązowa kamizelka z frędzlami HB. Ceny wahają się od 60 do 180 sm i od 6 - 17 sd, czyli dostawa nie jest wcale droga! Jest to wielki plus dla administratorów! Oto zdjęcia kolekcji :

Co sądzicie o kolekcji?
Coś znajdzie się w waszej szafie?

6 komentarzy:

 1. Kolekcja jest średnia, ale ceny za to są dość niskie w porównaniu do poprzednich kolekcji. Ja najprawdopodobniej w pierwszej kolejności kupię rzeczy za starmonety, a nad resztą się zastanowię, ale pewnie kupie jakieś perełki.

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 2. Ubrania nie są za ładne, ale wpadły mi w oko pewne buty i torebka i muszę zastanowić się nad jej kupnem :)
  Aliceexx

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolekcja nie jest zła :) Jest kilka fajnych rzeczy i na pewno coś kupię :D Zwłaszcza platformy,których brakuje mi do kolekcji xd

  Babykasiunia456

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolekcja bardzo mi przypadła do gustu , ponieważ jest tam kamizelka i platformy , które będą pasować mi do stylizacji. Kupiłam platformy i zamierzam dokupić kamizelkę z frędzlami :)
  Pozdrawiam , Diana2red.

  OdpowiedzUsuń
 5. Uważamy, że poprzednia kolekcja była lepsza, gdyż ubrania były bardziej uniwersalne, a także miałyśmy z niej mało ubrań i zrobiłyśmy całkiem spore zakupy - w końcu zakupiłyśmy m.in. HB vest.
  Dzisiejsza mniej nam się podoba, bo mamy z niej, jak to powiedziałaś perełki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Niewiele rzeczy mi się podoba, ale obowiązkowo kupię kamizelkę z frendzelkami i torbę, a potem jeszcze pomyślimy.
  Feliksowy

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!