poniedziałek, 27 kwietnia 2015

Dostawa do Film Theory

Do sklepu Film Theory trafiła nowa kolekcja, która ma trzy piętra. Dostawa jest inspirowana Igrzyskami Śmierci. Ceny wahają się od 5sd do 28sd oraz między 30sm, a 95sm. Osobiście uważam, że kolekcja jest świetna i z pewnością ucieszy fanów tej trylogii.


Kupicie coś? Co myślicie o tej dostawie? 

6 komentarzy:

 1. Uwielbiam tą trylogię! Jest jedną z lepszych, które czytałam :) gorąco polecam, bo niestety film jest bardziej przedstawiony pod względem politycznym i osobiście mnie się nie podoba.
  Najchętniej kupiłabym całą kolekcję. Ta płonąca sukienka jest niesamowita - tak właśnie ją sobie wyobrażałam. Na pewno poświęcę jeden pokój na odtworzenie którejś sceny z tych książek :)

  karo45623Love1

  OdpowiedzUsuń
 2. Kolekcja i wnętrza są świetnie wykonane przez grafików i super odtwarza film ;) Płonąca sukienka robi na mnie ogromne wrażenie i jeśli będzie dobrze leżeć to może się skusze na cvos :)

  Babykasiunia456

  OdpowiedzUsuń
 3. Wielki plus dla grafików, chociaż pewnie nic, oprócz włosów nie kupię :)
  lot_of_money_

  OdpowiedzUsuń
 4. Graficy wykonali świetną pracę, wszystko jest bardzo dobrze wykonane. Ogólnie dostawa prezentuje się świetnie. Może się na coś skuszę.

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 5. Kilka rzeczy naprawdę mi się podobają i zaliczę ich do perełek :) Na razie nic nie kupiłam, bo nie mam czasu, ae obejrzę sklep w najbliższej okazji. Wnętrza są powiem, nie banalne. Podobają mi się włosy Katniss. Ogólnie jestem fanką Igrzysk Śmierci więc kolekcja w miae podoba mi się, ale szału nie ma :D Kolekcja jest świetnie odtworzona przez grafików i odwołuje się do filmu :) Nie wiem, jak wykorzystam te rzeczy, które bym zakupiła, ale mam pomysl na pokój poświęcony dla tego filmu/ książki. Przypominam płonącą suknię, ona się tu znajduję.
  karolciaazaw12

  OdpowiedzUsuń
 6. Kolekcja jest dość niedopracowana, największą gafą jest to, w jaki sposób jest "trzymany" łuk. W rzeczywistości strzała nie miałaby prawa się trzymać, ponieważ jej końcówka nie dotyka cięciwy tym bardziej, że łuk jest trzymany w dół.

  Ania_Miszcz

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!