środa, 1 kwietnia 2015

Nowe wnętrze do imprez

Admini dodali nowe wnętrze do urządzania przyjęć. Jest ono bardzo wiosenne, ale i bardzo drogie- koszt zorganizowania tam imprezy wynosi 12sd. 
Skorzystacie z tego pokoju? 

6 komentarzy:

 1. Nowy pokój jest śliczny ! Bardzo nadaję nastrój wiosenny i wielkanocny. Szkoda, że za oknem nie ma takiej pięknej pogody... Dekoracje są bardzo ładne, z nowej kolekcja Pretty'n Love Decor. Ale niestety, nie opłaca mi się zapłacić 12 sd i je zmarnować na pół godzinną imprezę... Cena jest wygórowana. To wszystko wyklucza.
  karolciaazaw12

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten pokój wygląda bardzo fajnie i nastrojowo oddaje klimat świąt . Ale ta cena jest zbyt wygórowana jak na taki pokój . osobiście nie zorganizuje tam imprezy :)

  Babykasiunia456

  OdpowiedzUsuń
 3. Prześliczny pokój, bardzo fajnie oddaje klimat Wielkanocy. Niestety ja jednak nie zrobię w nim imprezy, szkoda mi sd :/

  Andziacool324

  OdpowiedzUsuń
 4. Hm, niestety nie organizuje imprez na stardoll'u, a nawet gdyby to wybierałabym chat roomy za darmo :) szkoda by było wydawać 12 sd na 20 minutową imprezę. Bez sensu. (chociaż nowy chat room bardzo mi się podoba)

  karo45623Love1

  OdpowiedzUsuń
 5. Pokój prezentuje się dość dobrze, ale w nim nie zorganizuję imprezy. Jest on zbyt drogi. Normalnie organizuję imprezy tylko w darmowych pokojach.

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 6. Uważam, że ta cena jest zbyt droga jak na chat room. Ale i tak sądzę, że jest bardzo ładny ;)
  demi1200fun

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!