sobota, 4 kwietnia 2015

Nowy hot buys

W sklepie Pretty n'Love możemy znaleźć nowy hot buys. Jest nim sukienka w kwiaty, której cena to aż 32sd. Osobiście nie zamierzam jej kupić- źle wygląda na doll oraz jej cena jest stanowczo zawyżona.
Jej pierwowzór pochodzi z domu mody Dior:
Skusicie się na jej zakup? Podoba Wam się?


12 komentarzy:

 1. Sukienka jest brzydka. Źle wygląda na doll, widać brzuch, nie jest dobrze wykonana i nie podobają mi się te 'druty' w tułowiu. Nie kupię jej. Cena jest bardzo wygórowana i za duża na tą sukienkę. Ten hot buys jest bardzo nie ładny. Nie jestem zadowolona i nie zakupię.
  karolciaazaw12

  OdpowiedzUsuń
 2. Oryginał tej sukienki wygląda o wiele lepiej. Nie podoba mi się - jest przesadzona. Lepiej prezentowałaby się bez tych srebrnych kółeczek. Zresztą na tę chwilę stardollarów mi trochę brakuje, po wczorajszej dostawie, dlatego na pewno jej nie kupię.\

  karo45623Love1

  OdpowiedzUsuń
 3. Sukienka nie podoba mi się. Według mnie dziwnie się prezentuje w rzeczywistości jak i na stardoll. Cena również zniechęca do jej zakupu. ja na pewno jej nie kupię.

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 4. Ta sukienka jest okropna. :( Szkoda na nią kasy.

  dominisia19

  OdpowiedzUsuń
 5. Myślałam, że będzie ona o wiele lepiej się prezentować . Jak zobaczyłam , to strasznie się zawliodłam i do tego ta cena. Nie mam pojęcia skąd się taka wzięła. Na pewno jej nie kupię

  Babykasiunia456

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie podoba mi się ta sukienka, nie znajdzie się w mojej szafie.

  Andziacool324

  OdpowiedzUsuń
 7. Sama w sobie nie jest taka zla, ale nie kupie jej. Za droga i nie mam na nia pomyslu.
  LuluTelulu

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 10. Masz rację cena jest bardzo zawyżona,a sukienka ochydna :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Moim zdaniem to chyba najgorszy HotBuys jaki widziałam! Pobił nawet tamte wcześniejsze buty. Sukienka na doll prezentuje się niezbyt dobrze, powiedziałabym nawet fatalnie. Admili trochę olali temat. Nie podobają mi się kolory, które widnieją na sukience. Ogólnie, to nie wiem, czy można to nazwać sukienką.. Tak naprawdę jest to połączenie dość fajnej bluzki z okropną spódnicą za pomocą drutu. Tak to można określić. I to ma być stardollowa kopia Dior? Pierwowzór reprezentuje się o niebo lepiej! No ale nie dziwmy się! Graficzna kopia - a oryginał. Do tego cena... Zdumiałam. 32 stardollary za coś takiego? Błagam! Wolę wydać tą kwotę na coś z Subcouture.

  xNikaaa

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie podoba mi się ;(

  demi1200fun

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!