czwartek, 30 kwietnia 2015

Nowy hot buys

Do Starplazy dotarł ostatni kwietniowy hot buys. Jest nim torebka inspirowana torbą Lady Dior. Możemy ją kupić w sklepie IT Girls, a koszt jej zakupu wynosi 16sd. Osobiście raczej nie skuszę się na jej zakup, ale według mnie jest całkiem ładna.
A tak wygląda w rzeczywistości:
Przypadła Wam do gustu? Kupicie ją?

6 komentarzy:

 1. Jest ładna, ale nie podoba mi się jej kolor. Raczej nie kupie.
  LuluTelulu

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że lepiej wygląda na białym tle niż na doll - nie potrafiłabym zrobić z nią stylizacji. Kolor sprawia, że torebka wygląda tandetnie i kiczowato :/ oryginał bardziej do mnie przemawia. Na pewno nie znajdzie się w mojej szafie.

  karo45623Love1

  OdpowiedzUsuń
 3. Krój torebki według mnie jest bardzo ładny, ale nie podoba mi się jej kolorystyka. Oryginał prezentuje się odrobinę lepiej. Na razie nie wiem czy kupię tą torebkę.

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 4. Jedynie co mi się w niej nie podoba to kolor,ogólnie prezentuje się ładnie . Miałabym problem z jej wykorzystaniem także raczej jej nie kupię :)

  Babykasiunia456

  OdpowiedzUsuń
 5. Myślałam, że będzie o wiele droższa to po 1. A po 2 oryginał jest o wieeeele ładniejszy, zobaczę jak wygląda na doll, ale nw czy kupię :/

  paula1908

  OdpowiedzUsuń
 6. Krój torebki jest naprawdę bardzo ładny, ale odraża mnie kolorystyka. Nie potrafiłabym zrobić z nią stylizacji, ten kolor sprawia że torebka nie wygląda dobrze, raczej trochę brzydko i kiczowato. Nie zakupię jej i nie znajdzie się w mojej szafie. Cena jest zbyt wygórowana jak na takie coś... Oryginał bardziej do mnie przemawia i jest o niebo lepszy :)
  karolciaazaw12

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!