piątek, 3 kwietnia 2015

Nowy wzór w Stardesign

Kolejny nowy wzór w Stardesign Fashion to płaszcz. Koszt jego wyprodukowania wynosi 15sd. Według mnie wzór niestety wygląda lepiej na rysunku niż po zaprojektowaniu. 
Co o nim myślicie? Zaprojektujecie? 

8 komentarzy:

 1. Zaprojektuje i zobaczę jak wygląda.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny projekt, wyjątkowo mi się podoba. Już zaprojektowałam i kupiłam :)

  karo45623Love1

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze nie zaprojektowałam, ale to zrobię i zobaczę jak się prezentuję po :> Jest to już drugi płaszcz, którzy admini dodali do star design studio. Tamten zakupiłam, nie wiem co będzie z tym... Raczej nie zakupię, bo chcę kupić coś z tej nowej kolekcja, która trwa tylko 4 dni.
  karolciaazaw12

  OdpowiedzUsuń
 4. Na początku, gdy zobaczyłam ten wzór, miałam takie: WOW! Ciekawy płaszcz, może się przydać w stylizacji! Jednakże, gdy zaprojektowałam go w jednolitej czerni,a następnie w bieli, byłam zniesmaczona. Po prostu się zawiodłam. Wydawał się ciekawy, lecz po stworzeniu go...Po prostu zgadzam się z Tobą. Wzór o niebo lepiej wygląda na rysunku, niż po zaprojektowaniu:) W dodatku cena.. No nie oszukujmy się, nie zachwyca. Porównując pierwszy płaszcz, który też kosztuje 15sd, do tego, widać znaczącą różnicę:)) Z pewnością zakupię pierwszy płaszcz, ale tego nie koniecznie. Po prostu chyba nie umiałabym go wykorzystać w żadnej stylizacji.

  xNikaaa

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam do niego mieszane uczucia.W sumie jeszcze go nie próbowałam zaprojektować,ale jakoś on mnie nie zachęca abym to zrobiła.Tak więc,nie planuję jego projektowania czy też zakupu :)

  babykasiunia456

  OdpowiedzUsuń
 6. Płaszcz wygląda ok, być może zaprojektuję ;)

  Andziacool324

  OdpowiedzUsuń
 7. Szablon projektu średnio mi się podoba, cena też nie jest zachęcająca. Na razie nie planuję go zaprojektować.

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 8. Według mnie wzór wygląda lepiej na rysunku niż po zaprojektowaniu.
  Niestety nie zaprojektuje.

  demi1200fun

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!