środa, 15 kwietnia 2015

Polowanie na jajka #4

Dzisiaj jest ostatni dzień kampanii Bunny Hop oraz możemy znaleźć ostatnią pisankę, w której znajdziemy buty. Jajka znajduje się w "Wiadomościach". 

Udało Wam się znaleźć prezent? Jak oceniacie całą kampanię?

6 komentarzy:

 1. Dziękuję za informację ;) Jeśli chodzi o prezent to jest średni,kiedyś może się przyda,a co do kampanii to mam trochę złe zdanie. Jedyne co mi się podobało to te polowanie na jajka i prezenty. A o te marchewki to jakaś masakra. Chodzi mi o te wydawanie sd. Z tym było trochę przegięte :)

  Babykasiunia456

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzisiejszy i ostatni prezent nie przypadł mi do gustu, ale miał być w takim klimacie. Nie sądzę jednak, że je kiedyś wykorzystam.
  Jeżeli chodzi o całą kampanię było okej, chociaż liczyłam na coś lepszego. Przesadą było wydawanie 600sd za jakąś marną sukienkę z LE - zdecydowanie jedno z najgorszych zadań. Niektórych nawet nie robiłam (chodzi mi o jakieś publikowanie zdjęć na instagramie czy twitterze).

  karo45623Love1

  OdpowiedzUsuń
 3. Według mnie było za dużo rzeczy w stylu: jeśli wydasz stardolary, to coś tam coś tam, abl dostaniesz starpunkty. Głuupio

  OdpowiedzUsuń
 4. Buty mi się nie podobają ale je zrobiłam,. Jeśli chodzi o kampanie to jestem zadowolona. Podobają mi sie ubrania z Giftometru, od dawna planowałam większe zakupy i przy okazji dostałam sukienkę plus te dodatkowe starpunkty. Na 93 poziomie bardzo mi się przydały.
  LuluTelulu

  OdpowiedzUsuń
 5. Według mnie te buty są brzydkie, ale mimo wszystko znalazłam jajko. Cała kampania podobała mi się, fajnie, że admini zorganizowali coś takiego.

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 6. Spodobała mi się ta akcja. Ja też wiernie liczyłam że będą darmowe sd... Buty nie podobają mi się. Lepsza była ta spódnica i bluzeczka. Nie wiem, na pewno nie zaszkodzą te buty, ale mogli dać cos lepszego ;) Podobały mi się sp chociaż i te ubrania ( niektóre )
  karolciaazaw12

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!