czwartek, 2 kwietnia 2015

Wyprzedaż w Starplazie

W sklepie Killah oraz Miss Sixty rozpoczęła się wyprzedaż -50%. Wydaje mi się, że zwiastuje ona również zamknięcie tych dwóch sklepów (albo chociaż zapowiada nowe dostawy do nich i zniknięcie obecnych kolekcji), bo widnieje przy nich napis "closing down". Osobiście na pewno skorzystam, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że Admini usuną te sklepy ze Starplazy. EDIT: Sklepy na pewno zostaną usunięte -pojawiła się informacja na stronie głównej.
Zajrzycie do tych sklepów?

8 komentarzy:

 1. Wow, kupię na pewno mnóstwo rzeczy. Może admini szykują dla nas nowe sklepy i chcą się pozbyć starych? Dość dawno do nich doszły nowe dostawy. Trochę je zaniedbali. Przynajmniej będę miała na co wydać to 200sd :)

  karo45623Love1

  OdpowiedzUsuń
 2. "Closing down" widnieje przy obniżkach zawsze, gdy sklep ma być ostatecznie wycofany. Nie wiem, co w tym niewiarygodnego. Zamkniecie DKNY było bardziej niewiarygodne, a jednak się stało się.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wiem, że przy zamknięciach ale jakoś te sklepy są tak długo już (są tam ubrania z 2012 albo i wcześniejsze), że się do nich przyzwyczaiłam, że są i tyle :)

   Usuń
 3. Wielka szkoda,że je zamykają. Osobiście na pewno zrobię tam zakupy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo lubię te sklepy. Szkoda że odchodzą... Ja już zrobiłam wielkie zakupy i chyba wydałam ok.180sd ! ;D Te Killah jak i Miss Sixty należą do najlepszych według mnie sklepów zaraz po Nelly, Pretty'n Love, BB :) Nie będę mówiła co kupiłam, ale trochę tego jest xd Jestem mile zaskoczona. Admini szaleją z tymi przecenami. Jedynym wielkim minusem jest to, że tych sklepów nie będzie... Ale przynajmniej mam jakąś pamiątkę- ubrania po tych sklepach ;) A przy okazji, dostałam prezenty Bunny Bou ( czy cos takiego ) wielkanocne :)
  karolciaazaw12

  OdpowiedzUsuń
 5. Sprawdzę czy jest w tych sklepach coś co mnie interesuje. Byc może zakupię parę ciuchów ;)

  Andziacool324

  OdpowiedzUsuń
 6. Na pewno skorzystam z promocji, na szczęście przy okazji napełnię gift-o-meter. Mam nadzieję, że wystarczy mi stardollarów.

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 7. Skorzystam z promocji , niestety zostało mi mało sd. Będę chyba musiała specjalnie dokupić. Można tam naprawdę znaleźć kilka perełek ;)
  demi1200fun

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!