piątek, 22 maja 2015

Nowa kolekcja Limited Edition

Do Starplazy trafiła właśnie nowa kolekcja Limited Edition. Ma ona cztery piętra, a ceny wahają się od 35sd do 185sd. Osobiście trochę mnie boli patrzenie na tą kolekcję, bo nie mogę nic kupić, a dostawa jest świetna.Planujecie jakieś zakupy? Co myślicie o tej kolekcji?

14sd na zakup spodenek hot buys otrzymuje demi1200fun, gratulacje! Wystaw coś za 14sd (plus prowizja) i zarezerwuj dla mnie. Na odebranie nagrody masz 48h.

9 komentarzy:

 1. Kolekcja jak zawsze świetna, ubrania są dobrze wykonane.Szkoda tylko, że ceny są dość wysokie :/

  SrebrnaMuza

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna kolekcja! Wydałam na nią majątek. Szkoda, że nie zdążyłam na trzy rzeczy, na których szczególnie mi zależało, ale cóż...

  karo45623Love1

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolekcja, jak kolekcje jest ładna, ale droga... :( Nic nie kupię... ;(

  Misi.9

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolekcja jest świetna i właśnie tak cxułam,że nowe LE się pojawi . Wielka szkoda,że nie mam tylu funduszu jak i statusu superstar .
  Babykasiunia456

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem zadowolona z zakupów, kupiłam kilka rzeczy, mimo ze kolekcja to nie do końca mój styl.
  LuluTelulu

  OdpowiedzUsuń
 6. Po mojej malutkiej przerwie ze stardollem nie ogarniam nic i zaniedbuje moją doll. No cóż, staram się to zmienić, ale mam dużo zajęć nie tylko w szkole, ale poza lekcyjnych. Niestety, spóźniłam się kupić to, co chciałam. Na resztę mnie nie stać. Muszę przyznać, że ceny nie są aż tak makabryczne. Można jeszcze przeboleć jak na LE. Co do kolekcji, nie powala na kolana, ale też nie jest zła. Tak Btw nie powiem co bym chciała bo nie przyjrzałam się kolekcji i mam malutko sd na koncie
  karolciaazaw12

  OdpowiedzUsuń
 7. Kolekcja bardzo mi się podoba, na szczęście trafiłam do starplazy niedługo po wejściu kolekcji, więc miałam dość duży jeszcze wybór. Kupiłam chyba ok 10 rzeczy.

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 8. Kolekcja Przypadła mi do gustu:P

  OdpowiedzUsuń
 9. Czekałam na nią wczoraj cały dzień. Zaczęłam zakupy od razu, gdy weszła i kupiłam prawie wszystko co chciałam. Niestety zaoszczędziłam za mało pieniędzy i trochę mi zabrakło do jednej sukienki. Trudno. Ładna kolekcja, ale mnie nie powaliła ;).
  ups1bling

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!