niedziela, 31 maja 2015

Nowy Hot Buys

Witam, dziś jednak możemy  zobaczyć ostatni majowy HB. Został nim szalik w bardzo ładne kolory i oryginalne wzory :) Trafił On do sklepu Bonjour Bizou u kosztuje 8 SD, Royalty mają zniżkę i zapłacą za niego 7 SD.Uwaga
Kapelusz z ostatniego mini konkursu wygrywa WaverlyBoyle  proszę o dodanie go do swojej listy i zgłoszenie się do mojej kg.
Dziękuję za każdy inny opis na prawdę było ciężko mi wybrać.
Następny konkurs za jakiś czas ! :)

8 komentarzy:

 1. Nie podoba mi się. Na pewno go nie kupię.

  karo45623Love1

  OdpowiedzUsuń
 2. Gdyby miał inny kolor?

  Misi.9

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie podoba mi się ten szalik. Jest nudny i nic ciekawego się tu nie dzieję. Nie mam pomysłu go wykorzystać i raczej nie przyda mi się. Cena jak dla mnie jest trochę wygórowana jak na szalik, ale cóż...
  karolciaazaw12

  OdpowiedzUsuń
 4. Szalik jest jak dla mnie średni,jego kolorystyka jakoś do mnie nie przemawia. Osobiście pomimo jego bardzo niskiej ceny nie kupię go.

  Babykasiunia456

  OdpowiedzUsuń
 5. Szalik nie zachwyca. Ma fajny krój i jest w dobrej cenie ,ale nie podoba mi się jego zgniłozielony kolor.Na pewno go nie kupię!

  SrebrnaMuza

  OdpowiedzUsuń
 6. Szalik niczym mnie nie zachwycił, jest bardzo zwykły. Na razie nie mam zamiaru go kupować.

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 7. Uważam, że szalik nie zasłużył na tak negatywne oceny i idealnie pasowałby do wiosennej (z pewnością nie pastelowej) kreacji. Każdy kolor nie musi pasować do naszego stylu, a sam szalik, nie patrząc na przyzwyczajenia ubioru pojedynczych osób, jest bardzo ładny i jedyny w swoim rodzaju - co podkreślają grubo zaznaczone, czarne obramowania i przypadkowo rozmieszczone kwiaty.

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!