sobota, 6 czerwca 2015

Hot or Not

MalinaSekret111 - Genialna stylizacja! Dobrze dobrane dodatki, ewentualnie założyłabym coś na głowę. wydaje mi się tak pusto. Najbardziej podoba mi się płaszcz, który zamaskował dość wyrazistą spódniczkę. Zdecydowanie daję HOT.

lot_of_money_ - Twoja stylizacja wyjątkowo trawfia w mój gust, znowej kolekcji PPQ kupiłam te same artykuły ;) Wracając do stylizacji - jest naprawdę dobra. bardzi podobają mi się połączenia kolorystyczne, chociaż gryzie mnie golf z wysokim kołnierzem, który nałożyłaś pod płaszcz. Reszta jest całkiem efektowna, więc HOT.


MalinaSekret111  Jest to przemyślana i dobrze dobrana kolorystycznie stylizacja. Dodatki są odpowiednie. Jedyne co mnie tutaj drażni to ta dziwna torebka. Zrezygnowałabym z niej lub ubrała jakąś kopertówkę w kolorze dodatków. Dostaniesz ode mnie HOT z minusem

 lot_of_money_ - Nic tutaj nie pasuje, jestem przerażona tą stylizacją, o ile można to w ogóle nazwać stylizacją. Dobrze połączyłaś kolory, i chyba na tym kończą się plusy Twojego ubioru. Daję NOT z maleńkim plusem za kolory i tradycyjność, bo wydaje mi się, że miałaś na myśli tradyzje indyjskie.


MalinaSekret111 - Wydaje mi się, że już to gdzieś widziałam... To poprawna stylizacja, ale powiewa nudą. Powinnaś dodać jakiś akcent kolorystyczny. Na zachętę dam Ci HOT z duuużym minusem ;)

lot_of_money_ - Stylizacja naprawdę udana, wszystko d siebie pasuje. Popracowałabym nad wyglądem doll, ale, jako, że oceniam efekt ogólny, daję HOT.

9 komentarzy:

 1. Spodobała mi się tylko pierwsza stylizacja, chociaż te dziwnie odstające włosy są irytujące.

  karo45623Love1

  OdpowiedzUsuń
 2. Najbardziej spodobała mi się pierwsza stylizacja, chociaż rzeczy nie są dokładnie ubrane na doll. W drugiej stylizacji przede wszystkim nie pasuje mi torebka. Co do trzeciej to mam mieszane uczucia.

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 3. Z tych oto stylizacji podoba mi się pierwsza :D Naprawdę zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Druga nie jest zła a trzecia również jest fajna i nawet mi się podoba :)

  Babykasiunia456

  OdpowiedzUsuń
 4. To zaczynam ocenianie ;)
  Pierwsza stylizacja jest oczywiście na HOT, ponieważ bardzo podoba mi się połączenie wszystkich ubrań i dobrze dobranych kolorów ;D
  Druga- ładnie dobrane kolorki, fajny pomysł i troszkę nie wiem co jest nie tak... Hmmm...? Jak tak jestem pomiędzy to dam HOT/NOT.
  3- moim zdaniem najlepsza :D Duży plus za dobranie spodni z bluzką. Po prostu podoba mi się ^^

  Misi.9

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Według mnie najlepsza ostatnia stylizacja, pierwsza przez ten golf jest za ciężka.
  karola8971

  OdpowiedzUsuń
 7. Według mnie 1 stylizacja jest najlepsza. Wszystko tam do siebie pasuje.A co do 2 stylizacji to miałam gotową inną tylko się nie zdążyłam przebrać. Ale i tak nie uważam żeby ta stylizacja,która jest tutaj umieszczona była przerażająca :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zgadzam sie z opiniami lot_of_money_

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!