sobota, 13 czerwca 2015

Hot or Not

misskasia678


MalinaSekret111 -  Aaa! Nie wiem od czego zacząć, tyle tu tego... Kropki, koronka, rozdarte spodnie, ćwieki na butach i ta dziwna czapeczka. Jeszcze bardziej prowokuje mnie ta zwisająca bluza... NIC tu nie pasuje, jestem załamana. Daję NOT.
lot_of_money_ - Mam mieszane uczucia co do stylizacji... Z jednej strony wszystko kolorystycznie do siebie pasuje, ale wzory kompletnie nie współgrają. Ale za całokształt daję HOT z solidnym minusem.

karolciazaw12


MalinaSekret111 - Jest lepiej niż u osoby wyżej, ale nie powala mnie to. Z niewiadomych przyczyn podobają mi się Twoje buty, lecz niestety nie dobrałaś do nich reszty. Zmieniłabym bluzkę. A i jeszcze zdjęłabym ten dziwny tatuaż na ręce. Dam Ci na zachętę HOT z dużym minusem.
lot_of_money_ Stylizacja mi się kompletnie nie podoba, zresztą tak, jak sama doll. Nie wiem, co jeszcze można napisać o stylu tego ubioru, po prostu NOT.

Natala1902


MalinaSekret111 - Kiedy spojrzałam na Twoją kreację pomyślałam sobie: O! Bardzo ładnie, wszystko pasuje. Ale kiedy teraz tak się przyglądam jest kilka niedociągnięć. Po pierwsze wyciągnęłabym koszulkę na wierzch, po drugie spodnie trochę wystają z butów i dziwnie to wygląda. I to coś na szyi mnie przeraża :// Daję Ci HOT z minusikiem :)
lot_of_money_ - Podoba mi się, jest trochę nie w moim stylu, ale do Twojej doll, ten styl pasuje doskonale! Zmieniłabym tylko bluzkę, bo jakoś gryzie mnie w oczy. Być może chodzi o to, że paski poziome nie pasują do tych na narzucie, które chodzą po skosie... Sama nie wiem. Moja dzisiejsza ocena to HOT, z wahaniem na HOT-.

Zgadzacie się z ocenami?
8 komentarzy:

 1. Dziewczyny macie inne zdanie jedna Hot druga Not, nie pasuje takie coś albo musicie się naradzić albo zmienić xD bo nie wygląda to i w końcu człowiek się gubi bo nie wie czy to w końcu jest dobre czy nie. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A według mnie wręcz przeciwnie- dobrze, że mają różne zdania, no i to osoba oglądająca ma wyrobić swoją własną ocenę, a nie jak one wystawią, tak ktoś ma myśleć :) Dla mnie dwie pierwsze not, a ostatnia hot/not.

   Usuń
 2. Mieszane uczucia mam do tych stylizacji . Jakoś mnie Nir zachwyciły. Misz masz wszystkiego .

  Babykasiunia456

  OdpowiedzUsuń
 3. 1. Hot- mimo że narzutka faktycznie słabo pasuje.
  2. Not- dziwne połączenie, wg mnie nie pasujące do siebie elementy stylizacji.
  3. Not- nic ciekawego.
  karola8971

  OdpowiedzUsuń
 4. Żadna stylizacja mnie nie zachwyciła. Uważam, że pierwsza stylizacja byłaby najlepsza gdyby nie ten płaszcz.

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 5. 1.Hot/not- bardzo ładna doll, trochę za dużo tu wszystkiego, zdjęłabym płaszcz i zmieniłabym buty
  2.Not-stylizacja jest okropna,nic do siebie nie pasuje
  3.Hot/not -w tej stylizacji jest duży potencjał ,zmieniłabym bluzkę i buty

  OdpowiedzUsuń
 6. Pierwsza HOT/NOT, bo coś troszkę mnie przekonuje, a coś troszkę nie.

  Druga- NOT, ponieważ stylizacja jest troszkę słaba, ale może dałabym mały +.

  Trzecia HOT/NOT.

  Misi.9

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!