wtorek, 9 czerwca 2015

Nowy Hot Buys

Witam,
 dziś kolejnym czerwcowym HB są kolczyki, które trafiły do sklepu Rio. Ich koszt to 9 SD. Z pewnością je kupie ponieważ tylko One rzuciły mi się w oczy na reklamie HB, jednak wyobrażałam je sobie troszkę inaczej :)UWAGA !

Może to już nudne jednak bardzo lubie czytać wasze długie opinie i zachwalanie czegoś, dlatego postanowiłam zorganizować kolejny  mini konkurs polegający na opisaniu jak najlepiej tych oto kolczyków. :) 
POWODZENIA !
wyniki przy następnym Hot Buys. :)

10 komentarzy:

 1. Zachwycająca struktura witraża pięknie będzie komponować się z lekkimi i zwiewnymi strojami, kolory użyte na kolczykach dodają im trochę pazura co sprawia że całość prezentuje się trochę nonszalancko i jednocześnie świetnie wpasowuje się w kanony dzisiejszej mody :D
  Zgredek108

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja nie kupię tych kolczyków, a to dlatego że na początku myślałam ze te kolczyki to piórka- świetne na lato, a tutaj metalowe złoto xD jak można się tak pomylić..
  karola8971

  OdpowiedzUsuń
 3. Uważam,że to zwykle złote kolczyki i nic w nich nadzwyczajnego nie ma żeby aż tak mnie zachwyciły . Cena jest średnia jak na kolczyki i wyobrażalam je również jako piórka ale duże zaskoczenie . Osobiście nie kupię ich.

  Babykasiunia456

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie są imponujące. Oczywiście każdy ma inny gust ale jeżeli mam być szczery to mi się nie podobają...
  Życzę miłego dnia!

  golda89

  OdpowiedzUsuń
 5. Kolczyki nie są zachwycające i w dodatku rzadko używam tego typu rzeczy, dlatego raczej ich nie kupie.

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 6. NIe kupie ich. Wygladaja brzydko.

  OdpowiedzUsuń
 7. Kolczyki są brzydkie.Nie podoba mi się ich kształt. Ogólnie nie są w moim guście.

  OdpowiedzUsuń
 8. Każdy z nas na pewno nie spodziewał się takiego wyglądu kolejnych kolczyków, lecz nie są one złe. Bardziej podchodzą pod neutralność i... czy ktoś jeszcze pamięta, jak zdarzyło mi się opisać kapelusz z kwiatami? Śmiało wtedy stwierdziłam (i potwierdziłam), iż jest on nowoczesny, jak i tradycyjny na tyle, że przywodzi na myśl beztroskie dziecięce wieczory u babci na ganku. Kolczyki powyżej są bardziej... "babciowe", niźli tradycyjne, czy nowoczesne, ale idealnie prezentowałyby się przy włosach o dużej objętości, lub zrobionych na styl lat pięćdziesiątych lekkich "loczkach Marilyn Monroe". Jeżeli postaramy się, to umieścimy je nawet w kreacji z kategorii fantasy - dzięki kształcie półksiężyca i zdobieniom w formie bliżej nieokreślonej flory.
  Podsumowując; kolczyki nie są idealne, ale nie są też złe i to się ceni. Nic nie jest perfekcyjne - nieważne jak by się niemiłosiernie starało.
  WaverlyBoyle

  OdpowiedzUsuń
 9. Ładne. Wyglądają bardzo realistycznie :)

  Misi.9

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!