piątek, 26 czerwca 2015

Stylowy Pojedynek #3

Stylowy pojedynek! 
Hej! Zapraszamy Was do trzeciego pojedynku na najlepsze stylizacje! Dla przypomnienia, co dwa tygodnie przeciwstawiamy dwie kreacje wykonane w jednej grze ze strony Ubieranka.pl. Który komplet okaże się lepszy i zwycięży? To już zależy od Was :) Tym razem sama kreacja będzie elementem drugorzędnym ponieważ dziewczyny skupiły się na fryzurze i makijażu!

Ubieranka.pl podobnie jak Stardoll jest miejscem spotkań dziewczyn, które kochają modę i dobrą zabawę. Wolny czas możecie poświęcić na masę ubieranek i innych gier, które nie pozwolą Wam się nudzić :)
Poprzedni pojedynek skupiał się na Kraju Kwitnącej Wiśni i strojach związanych
z tradycyjnym japońskim strojem. Prawie jednogłośnie druga stylizacja zdobyła wasze uznanie i więcej pozytywnych komentarzy. Gratulujemy, lethorie!
---
Przechodzimy do dzisiejszego pojedynku! Tym razem wybraliśmy grę "Yellow Make up". Zgodnie z tytułem to żółć jest motywem przewodnim w owej ubierance. Naszą uwagę musimy skupić przede wszystkim na makijażu i fryzurze. Ewentualne dodatki na pewno wzbogacą cały look.  Kliknij TUTAJ, aby zagrać w grę!
Pamiętajcie, że swoje stylizacje możecie publikować pod każdą ubieranką! Wystarczy wybrać ciekawą grę i ubrać modelkę. Jeżeli nie wiesz jak dodać stylizację, kliknij TUTAJ.
Stylizacja #1
Webelena wybrała mocną, czerwoną szminkę oraz ciemny kolor włosów. Opaska na głowie oczywiście nie odbiega kolorem od jaskrawej sukienki, która również została wzbogacona o paseczek z klamrą o kształcie gwiazdki. Modelka wygląda podobnie do pin-up girl, które zdobiły magazyny dla mężczyzn w połowie ubiegłego wieku. Charakterystyczna fryzura sięgająca szyi, mocne kreski nad górnymi powiekami
i wspomniana wyżej czerwona szminka na ustach skłaniają się ku stwierdzeniu, że Webelena mogła wzorować się na obecnie powracającym trendzie pin-up.

Stylizacja #2
like_love przygotowała zupełnie odmienny makijaż niż poprzedniczka. Czy wyszło na dobre? To już pozostawiamy w Waszej ocenie. Wzorem do naśladowania na pewno mogła być Barbie, która również kocha wszystkie kolory świata. Błękitne cienie pasują do kolczyków. Sam kolor jest idealnym dopełnieniem jaskrawej żółci, która dodatkowo została wsparta o kwiatuszek przy prawym uchu dziewczyny. Największa metamorfoza zaszła na włosach modelki. Brunetka postanowiła podkręcić końcówki włosów lokówką...
---
Czekamy na Wasze głosy!  Swoje opinie i oceny możecie publikować w komentarzu. Zwycięską stylizację poznamy w przy okazji kolejnego pojedynku, który odbędzie się za niecałe dwa tygodnie! Pamiętajcie, że również Wy możecie brać udział
w pojedynku oraz konkursie na najlepszą stylizację. Powodzenia!

8 komentarzy:

 1. Sugeruję pierwszą pozycję, ponieważ wydaje się ona o wiele bardziej schludna.
  WaverlyBoyle

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardziej spodobała mi się stylizacja 2 i uważam że zasługuje na zwycięstwo.

  OdpowiedzUsuń
 3. W moim sercu są loki XD Jakoś bardziej mi się spodobała druga stylizacja . Może dlatego ,że lubię jak na powiece dzieje się coś więcej :)

  Babykasiunia456

  OdpowiedzUsuń
 4. Hmm....? No nwm... Bardzo podobają mi się dwie lalki, ale wstrzywam się od głosu, bo obie są ładne.

  Misi.9

  OdpowiedzUsuń
 5. Według mnie oba makijaże są bardzo ładne i nie mogę wybrać tylko jednego.

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 6. Sugeruje tak samo jak wavelry.

  Agnieszka556

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardziej do stylizacji pasuje pierwsza fryzura.

  karola8971

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. i pierwszy makijaż, delikatny i dyskretny.

   karola8971

   Usuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!