piątek, 25 września 2015

Dostawa do Bonjour Bizou

Wybaczcie że post tak późno, ale nie byłem dziś na Stardoll, a jak byłem to musiałem iść do ortodonty. No więc dziś Admini uraczyli nas dostawą do Bonjour Bizou. Ceny wahają się od 7sd do 18sd i od 95 do 120sm (Royalty 6sd - 16sd, 86sm - 108). Uważam że ta kolekcja jest okropna. Bardzo mi się nie podoba i według mnie jest ona niedopracowana. Może przesadzam, może wam się podoba, ale asortyment tej dostawy jest babciny. Jeżeli już naprawdę miałbym coś kupić, to tylko jeansową kurtkę.

Czy kupicie coś z tej dostawy?
Jaka jest wasza opinia na temat asortymentu?


3 komentarze:

 1. Kupie coś z tej dostawy jest nawet tanio . Asortyment notepche jet babciny ale uważam że tylko kilka rzeczy. Może kupie bluzkę bordowa kurtkę jeansowa i ta śliczna torebkę w wzór węża (?)

  gabrysiaslysz

  OdpowiedzUsuń
 2. Kolekcja jest nienajlepsza ale jest tu kilka fajnych rzeczy. Mi podoba się straszne pierwsza sukienka na wieszakach. Fakt mogłaby być krótsza ale tragedii nie ma. Dżinsową kurtkę na bank kupię. Uwielbiam je! ;) Buty za sm i dżinsowa koszula też pewnie u mnie zagoszczą :)
  czarnawojna

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie się spodobało kilka rzeczy. Na pewno kupię torebki. Myślę jeszcze nad kurtką, bordową bluzką, może któreś buty i koszula dżinsowa.

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!