wtorek, 15 września 2015

Stylowy Pojedynek #8

Stylowy pojedynek! 
Hej! Zapraszamy Was już do siódmego pojedynku na najlepsze stylizacje! Od razu pragniemy Was zaprosić na stronę Ubieranka.pl, gdzie w minionym tygodniu pojawiło się sporo nowości takich jak ranking stylizacji i tematyczne quizy! :)
Ubieranka.pl podobnie jak Stardoll jest miejscem spotkań dziewczyn, które kochają modę i dobrą zabawę. Wolny czas możecie poświęcić na masę ubieranek i innych gier, które nie pozwolą Wam się nudzić :)
Cieszymy się bardzo, że chętnie wpadacie na Ubieranka.pl, gdzie tworzycie fenomenalne stylizacje. W dalszym ciągu dodajemy całą masę quizów oraz nowy rodzaje zabawy, który zyskał uznanie wśród naszych użytkowniczek. Mowa o innym wariancie quizów. Pytania z serii "Co Wolisz?" przedstawiają dwa obrazki, z których należy wybrać ten bliższy naszym upodobaniom. Każda z Was może dodać własne pytanko i sprawdzić jak odpowiadała reszta dziewczyn! :) Obecnie posiadamy już ponad 150 pytań "Co wolisz" i 30 quizów wiedzy! 
Mimo, że wakacje już są za nami to mamy dla Was jeszcze jeden powód, aby wrócić wspomnieniami do ciepłego sierpnia! Co powiecie na gorące St. Tropez? :) Ubierz młodą kobietę w ubrania pochodzące z luksusowego kurortu. Niech dzięki Tobie wygląda naprawdę świetnie i usłyszy pozytywne opinie! Kliknij TUTAJ, aby zagrać w "Saint Tropez inspiracją"
Pamiętajcie, że swoje stylizacje możecie publikować pod każdą ubieranką! Wystarczy wybrać ciekawą grę i ubrać modelkę. Jeżeli nie wiesz jak dodać stylizację, kliknij TUTAJ. Dodatkowo od kilku dni prowadzimy ranking stylizacji. Najciekawsze kreacje mają szansę zdobyć medal i dzięki temu piąć się w górę w rankingu! Więcej informacji na temat nowości na Ubieranka.pl znajdziesz TUTAJ.
Stylizacja #1
Olastyles wie jak na siebie zwrócić uwagę! Ubieranka w czarnych kolorach wcale nie jest ponura! Do krótkich, obdartych szortów Ola wybrała krótki top, który odsłania płaski brzuszek dziewczyny. Z kolei na górę dziewczyna dodała jeszcze dżinsową kamizelkę. Całość wieńczą owocowe kolczyki! 

Stylizacja #2
Serpensortia postawiła zdecydowanie na szyk! Kolorowe spodnie w palmowe stroje są tutaj najbardziej wyraziste. Dżinsowa kamizelka również tutaj znalazła swoje miejsce. Beżowe szpilki współgrają z prostym kapeluszem, który skutecznie uchroni dziewczynę od promieni słonecznych. W końcu w St. Tropez słońe świeci prawie cały rok! :)

---
Czekamy na Wasze głosy!  Swoje opinie i oceny możecie publikować w komentarzu. Zwycięską stylizację poznamy w przy okazji kolejnego pojedynku, który odbędzie się za niecałe dwa tygodnie! Pamiętajcie, że również Wy możecie brać udział
w pojedynku oraz konkursie na najlepszą stylizację. Powodzenia!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!